Великого "кіпушу" не вийшло: У Кремлі вкрай незадоволені результатом масованого удару Ірану по Ізраїлю, - ЗМІ

У російському керівництві вкрай незадоволені результатом масованого удару Ірану по Ізраїлю з використанням безпілотних літальних апаратів та різних типів ракет. І це попри те, що керівництво Ірану виконало практично всі рекомендації російських колег. Про це пише російське опозиційне видання "Генерал СВР", передають Патріоти України.

В оточенні секретаря Ради Безпеки РФ Миколи Патрушева звинувачують у цьому збройні сили Ірану і вказують на нікчемні показники іранських "передових технологій", якими були наділені використані при ударі ракети. При планах завдати "серйозних" збитків військовим об'єктам, інфраструктурі, а також урядовим будівлям на території Ізраїлю, насправді збитки виявилися мізерними та абсолютно не відповідними масштабам атаки.

Варто відзначити практично ідеальну роботу ППО Ізраїлю та зусилля союзників, які взяли участь у знищенні безпілотних літальних апаратів та ракет, що знаходились в повітрі.

"У російському керівництві засмучені настільки, що були навіть пропозиції повернути Ірану надані Росії балістичні ракети, які в невеликій кількості припадають пилом на складах, але, трохи охолонувши, передумали", - пише видання.

Можливості ППО Ізраїлю та допомога, надана союзниками, вразили представників керівництва Росії та російського військового блоку. У цьому сенсі є спільне розуміння, що у разі прямого військового протистояння з країнами НАТО російським збройним силам буде складно щось протиставити сучасним західним системам ПРО та ППО. Цей факт сильно псує настрій представникам російського керівництва, зайнятих підготовкою планів гібридної операції у країнах Балтії.

"Перевага західних військових технологій очевидна, і ні Іран, ні Росія нічого цьому протиставити на сьогодні не можуть, окрім, зрозуміло, нерозсудливості та ядерного шантажу", - констатує видання.

Позитивне рішення все ближче: Столтенберг закликав союзників НАТО дозволити Україні бити по території РФ їхнею зброєю

субота, 25 травень 2024, 4:15

Генсек Альянсу славиться тим, що завжди проявляє своє лідерство, коли щодо того чи іншого питання консенсус дозріває або вже досягнутий. Такова його роль в організації. Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг під час інтерв'ю виданню The Economist за...

Сили оборони України планують контрнаступ на Харківщині - Bloomberg

субота, 25 травень 2024, 3:25

Українська армія зупинила просування окупантів у Вовчанську і в Липцях . Збройні сили України планують контрнаступ аби відтіснити російські війська, які захопили територію на північному сході Харківської області. Про це у п'ятницю, 24 травня, пише Blo...