Великий контрнаступ ЗСУ зараз неможливий: Військовий експерт назвав причини та можливі терміни

Масштабний контрнаступ Збройних сил України зараз не є можливим. Наші захисники постійно тримають оборону ключових регіонів, де ведуться бої, але наносять по окупантах контрудари, не рухаючись далі. Про це розповів радник голови Міністра внутрішніх справ Віктор Андрусів, передають Патріоти України.

За його словами, ймовірний термін, коли українські солдати почнуть розбивати позиції ворога та відсувати їх із зайнятої території, це вересень 2022 року.

"Масштабний контрнаступ очікувався в середині червня, але відбулися зміни. Мовляв, західні партнери, які допомагають Україні з озброєнням, вирішили довести принцип, що "обіцяного три роки чекають", – зазначив представник правоохоронного відомства.

"Вони постачають нам зброю, але дуже повільно. У нас є запас радянського озброєння й ми дуже інтенсивно воюємо ним. Якщо у нас є ці запаси й нам ще до них додають західне озброєння, то наша потужність дуже сильно виростає", – відзначив радник міністра внутрішніх справ, додаючи, що тільки у такому разі з'являється можливість здійснити потужний контрнаступ.

Андрусів додав, що Захід дуже повільно надає зброю для відсічі Росії, а бойовий запас закінчується. Річ у тім, що коли прибуде вся іноземна зброя, то вона багато в чому замінить вогневу міць, яку вже має Україна.

"Можна говорити про потужний контрнаступ, коли вже будуть сотні гаубиць та всього іншого. Якби ми все-таки до кінця травня отримали б те, що нам обіцяли, то тільки тоді могли б мовити про контрнаступ. Це всі бронетранспортери, артилерія, самохідні гаубиці, мобільні системи ППО та навіть літаки", – перерахував він.

Жодного покарання не поніс: Поворознюк вистрілив з автомата у селянина (відео)

неділя, 29 січень 2023, 16:28

Скандальний бізнесмен-аграрій, президент футбольного клубу "Інгулець" Олександр Поворознюк тричі стріляв у фермера з Кіровоградської області Юрія Ткача. В легенях у Ткача досі залишилися кулі. Проте жодного покарання Поворознюк за це не поніс, бо має р...

Села залишилися без світла: У Курській області заявили про "прильоти"

неділя, 29 січень 2023, 16:00

Влада російської Курській області заявила про "бавовну" 29 січня. Зазначається, що нібито стався обстріл селища. Про це повідомив губернатор Курської області Романа Старовойт, передають Патріоти України. За його словами, "під мінометний обстріл" потрап...