"Великий наступ" Герасимова вже в розпалі, але у Путіна немає нескінченного запасу військ і техніки, - Том Купер

Військовий аналітик Топ Купер вважає, що новий наступ окупаційної російської армії на Україну вже почався, зокрема на сході. Українські топпосадовці вже деякий час попереджають, що Росія готується до нових атак, і вони нібито можуть розпочатися до 24 лютого - річниці повномасштабного вторгнення. Однак, на думку Купера, наступ росіян уже йде повним ходом. Проте експерт зазначив, що армія РФ не має нескінченних запасів військ і техніки, передають Патріоти України.

"Принаймні нині Путін не має нескінченного запасу військ і техніки. Звичайно, активи у нього великі, але й мають свої межі. Крім того, останні 11 місяців цієї війни ще раз наочно продемонстрували, наскільки вирішальним для будь-яких операцій ВДВ та ЗС РФ є фактор логістики. Якщо логістика не працює, то цілі армії розвалюються як карткові будиночки. Навіть Путін засвоїв, що він може хотіти захопити все що завгодно, але армія не зможе просунутися вперед без достатньої кількості припасів", – ідеться у його матеріалі.

Російські засоби ППО виявилися не в змозі захистити навіть середні склади постачання від українських ударів – ЗСУ щоночі знищують щонайменше один склад зі зброєю окупантів. За його словами, "грою" керує не Путін, а генерал російської армії Валерій Герасимов, який очолює угруповання військ РФ в Україні. Як зазначив Купер, він віддає "ідіотські накази" та може бути корумпований. Герасимов, як вважає Купер, просто зможе зібрати достатню кількість боєприпасів навколо однієї ділянки лінії фронту, а потім зібрати багато військ і піти в атаку.

Через це армії РФ доводиться ховати свої запаси озброєння за 50-80 км від лінії фронту, а краще в тилу кількох ділянок лінії фронту. "Це, своєю чергою, призводить до того, що Герасимов проводить не один великий наступ, а кілька менших – принаймні менших, ніж очікувалося", – йдеться у статті.

Голова Полтавської ОВА визнав, що його дружина є бізнес-партнеркою співвласника популярного Телеграм-каналу

п’ятниця, 29 вересень 2023, 23:15

Начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін підтвердив, що його дружина Олександра Луніна є бізнес-партнеркою співвласника каналу "Труха". Про це говорили і журналісти, які стверджували, що бізнесмен Володимир Литвин є ймовірним власником мережі Telegram-ка...

Окупанти дозволили вивчати українську мову на захоплених територіях, але не все так просто

п’ятниця, 29 вересень 2023, 21:43

Ворог насичує свої школи на тимчасово окупованих територіях пропагандою. Чергову партію з 2 тис. підручників завезли на Херсонщину. Про це повідомляє Центр національного спротиву, передають Патріоти України. На захоплені території росіяни завезли підру...