"Великий наступ" Герасимова вже в розпалі, але у Путіна немає нескінченного запасу військ і техніки, - Том Купер

Військовий аналітик Топ Купер вважає, що новий наступ окупаційної російської армії на Україну вже почався, зокрема на сході. Українські топпосадовці вже деякий час попереджають, що Росія готується до нових атак, і вони нібито можуть розпочатися до 24 лютого - річниці повномасштабного вторгнення. Однак, на думку Купера, наступ росіян уже йде повним ходом. Проте експерт зазначив, що армія РФ не має нескінченних запасів військ і техніки, передають Патріоти України.

"Принаймні нині Путін не має нескінченного запасу військ і техніки. Звичайно, активи у нього великі, але й мають свої межі. Крім того, останні 11 місяців цієї війни ще раз наочно продемонстрували, наскільки вирішальним для будь-яких операцій ВДВ та ЗС РФ є фактор логістики. Якщо логістика не працює, то цілі армії розвалюються як карткові будиночки. Навіть Путін засвоїв, що він може хотіти захопити все що завгодно, але армія не зможе просунутися вперед без достатньої кількості припасів", – ідеться у його матеріалі.

Російські засоби ППО виявилися не в змозі захистити навіть середні склади постачання від українських ударів – ЗСУ щоночі знищують щонайменше один склад зі зброєю окупантів. За його словами, "грою" керує не Путін, а генерал російської армії Валерій Герасимов, який очолює угруповання військ РФ в Україні. Як зазначив Купер, він віддає "ідіотські накази" та може бути корумпований. Герасимов, як вважає Купер, просто зможе зібрати достатню кількість боєприпасів навколо однієї ділянки лінії фронту, а потім зібрати багато військ і піти в атаку.

Через це армії РФ доводиться ховати свої запаси озброєння за 50-80 км від лінії фронту, а краще в тилу кількох ділянок лінії фронту. "Це, своєю чергою, призводить до того, що Герасимов проводить не один великий наступ, а кілька менших – принаймні менших, ніж очікувалося", – йдеться у статті.

"На жаль, не сидять без світла постійно": Скабєєва побідкалась, що "не всі українці страждають" (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:43

Російська пропагандистка Ольга Скабєєва цинічно побідкалася, що через дії терористів РФ "не всі українці зараз страждають". Її розлютило те, що в нашій державі більше не вимикають електрику. Про це вона сказала в етері свого пропагандистського шоу, пер...

"Не треба сюди їхати воювати": ЗСУ взяли у полон... Олександра Сергійовича Пушкіна (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:29

Бійці ЗСУ взяли в полон окупанта із Хабаровська, якого звуть Олександр Сергійович Пушкін. Він розповів, що потрапив до штрафбату армії РФ через відмову виконувати накази свого командира, відвоював там два дні і опинився у руках українських військових. ...