Великий провал: Від Другої світової жодна держава не отримувала такої поразки на морі, як РФ, - експерт

З часів Другої світової війни жодна держава світу не отримувала такої гучної поразки на морі, як це відбулося з Чорноморським флотом Російської Федерації в останні два роки. Про це сказав голова Українського центру безпеки та співпраці, військовий експерт Сергій Кузан в ефірі інформаційного марафону, передають Патріоти України.

"Отакої гучної поразки, яку отримали росіяни на морі - не отримувала жодна морська держава взагалі ніде з часів Другої світової війни", - наголосив Кузан.

Він нагадав, що у 2022 році з півдня постійно росіяни завдавали ударів по Україні крилатими ракетами "Калібр", які запускалися з кораблів.

"Тоді летіли "Калібри". Це потужна ракета - 2-2,5 тисячі км. Ця ракета покривала усю Україну. Ця ракета досягала скрізь. І на сьогодні, вони докотилися до того, що в них є ракети, але вони не можуть використовувати в повній мірі ті ж таки підводні човни, ті ж кораблі, тому що після кожного такого пуску, а кожен пуск - це величезне навантаження на ракетну шахту, потрібно проводити ремонт", - сказав Кузан.

Водночас, найбільші потужності для здійснення ремонту знаходяться в окупованому Севастополі, і якщо корабель заходить в бухту Севастополя на ремонт - це сигнал для ЗСУ, що корабель може бути під прицілом і може бути загроза для цілої портової інфраструктури.

"Вони змушені повертатися набагато далі на схід, до російських територіальних вод, і до їхньої недорозвиненої, тобто, там дійсно слабка портова інфраструктура, і намагатися якось розосередити кораблі", - сказав Кузан.

При цьому, усі гелікоптери, які мали би патрулювати навколо корабля і знищувати морські дрони ще на етапах підходу, виявились неефективними.

Квитки в пекло: Прикордонники показали, як вночі знищують росіян на Сіверському напрямку (відео)

понеділок, 20 травень 2024, 18:30

Сили оборони України на Сіверському напрямку в нічний час доби знищили групу росіян. Цей процес вдалося зафіксувати на відео. . Зазначається, що це результат роботи прикордонників із бригади "Помста". "Добірка точних нічних скидів по окупантах", - пов...

Новий поворот: Прокурор МКС вимагає видати ордери на арешт Нетаньягу та лідерів ХАМАС

понеділок, 20 травень 2024, 18:22

Головний прокурор Міжнародного кримінального суду Карім Хан запросив ордери на арешт премʼєра Ізраїлю Беньяміна Нетаньягу, міністра оборони Ізраїлю Йоава Галанта, а також трьох лідерів палестинського руху ХАМАС. Такий документ вже опублікований на сайт...