"Венедіктова і ДБР вже не бояться остаточно зіпсувати свою репутацію", - адвокат про переслідування Порошенка (відео)

Нова генпрокурор нагадала правозахиснику російських чиновників.
Ірина Венедіктова. Фото: Слово і Діло.

Вчиняючи політичні переслідування проти п'ятого президента України Петра Порошенка генеральний прокурор Ірина Венедіктова та підконтрольні їй силові органи вже не бояться остаточно зіпсувати свою репутацію. Про це в ефірі "Прямого" сказав адвокат Петра Порошенка Ілля Новіков, передають Патріоти України.

"Перша новина сьогоднішнього дня - це те, що вони переступили червону лінію. Я зараз говорю про "колективну Венедіктову". І про неї персонально, і про людей, у зв'язці з якими вона все це здійснює. Вони переступили червону лінію. Не в тому сенсі, що вони анонсували, що вони будуть намагатися взяти під варту Порошенка, або, як написали на сайті ДБР, вирішується питання про обрання запобіжного заходу. Я не думаю, що їм це вдасться. Вони самі в це не дуже вірять. Вони переступили червону лінію в сенсі певної небоязні остаточно втратити свою репутацію. І це досить страшно, адже для державних людей страх здатися смішним, здатися дурним - це більш стримуючий фактор, ніж Конституція і закони.

Що вони підписали? Станом на зиму у нас був документ, який по тій самій справі, у справі про призначення Семочко (замглави Служби зовнішньої розвідки - ред.), відмовився підписати Рябошапка. Сказав, що це треш. Так ось, це були ще квіточки. У тій версії говорилося, що Порошенко зловжив повноваженнями, призначивши Семочко. А в новій версії йдеться, що він шляхом підписання указу підбурював Божко до скоєння злочину проти служби. Підіть до будь-якого незаангажованого юриста, який в цій історії сторонній, і запитайте його, що з ним може бути, і чи можна когось підбурити шляхом підписання указу. Послухаєте, що вони скажуть", - сказав адвокат.

Новіков також прокоментував свої враження від зустрічі з генеральним прокурором Іриною Венедіктовою. "Я вперше бачив Веденіктову лицем до лиця. Вона, на мою думку, схожа на такий популярний типаж російських чиновників. Саме російських. Запитує якийсь журналіст чиновника з якогось регіону: а чому у вас в регіоні 200% проголосували за Путіна? Так хіба буває? І вони не виправдовуються, не пояснюють ... "А що, не буває, ні? Ми не знали", - зазначив правозахисник.

Ще чотири європейські країни приєдналися до антиросійських санкцій за агресію проти України

вівторок, 24 листопад 2020, 0:25

Ще чотири країни приєдналися до європейських санкцій щодо Росії через агресію проти України. Персональні санкції щодо 41 особи та 28 організацій будуть діяти до 15 березня 2021 року, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу Ради Європи...

Радник Єрмака розповів про свої стосунки з проросійським пропагандистом Шарієм

вівторок, 24 листопад 2020, 0:19

Радник Єрмака Михайло Подоляк переконує, що наразі немає жодних взаємин із проросійським журналістом Анатолієм Шарієм. Хоча підтвердив, що свого часу вони разом працювали, зазначають Патріоти України. Як зауважив радник керівника ОПУ, він був редакторо...