Венедіктова заблокувала розслідування проти заступника Арахамії, якого підозрювали у хабарництві, - "Схеми"

Журналісти з'ясували, що заступник голови фракції СН Халімон минулого літа провів ряд зустрічей з чернігівським аграрним бізнесменом, колишнім депутатом Олегом Дмитренком.

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова заблокувала розслідування щодо народного депутата від "Слуги народу" Павла Халімона, який нібито вимагав хабар, інформують Патріоти України.

Журналісти програми "Схеми" з'ясували, що заступник голови фракції СН Халімон минулого літа провів ряд зустрічей з чернігівським аграрним бізнесменом, колишнім депутатом Олегом Дмитренком. У нього нібито виникли проблеми з правоохоронцями, які заблокували бізнес після підозр у тому, що його співпраця з державним аграрним підприємством ДП "Івківці" завдає шкоди бюджету.

Халімон ж нібито пообіцяв вирішити ці проблеми і захотів поставити свою людину керувати держпідприємством, щоб працювати за схемою "50 на 50".

Павло Халімон.

Однак сам Дмитренко записував розмови з нардепом на диктофон, в тому числі і під час зустрічі в Офісі президента, і передав їх журналістам. Як сказано в розслідуванні, від бізнесмена хотіли отримати 40 мільйонів гривень двома траншами. Але журналістам Халімон заявив, що не вимагав хабар, але його йому пропонували.

При цьому в ході однієї з телефонних розмов нардеп переживав, що посередник, його довірена особа, досі не отримав гроші.

Олег Дмитренко.

Дмитренко також передав записи співробітникам НАБУ, які вирішили відкрити кримінальне провадження. Після скасування депутатської недоторканності вони були змушені узгодити цей момент з главою Офісу генпрокурора.

Однак Ірина Венедіктова відповіла, що "відсутні підстави для внесення відповідних відомостей до єдиного реєстру досудових розслідувань".

Звернення НАБУ.

Журналісти зазначили, що незабаром після цього Халімон перестав виходити на зв'язок і обірвав контакти з Дмитренком.

Відповідь Венедіктової.

"У нас люди звикли до халяви": На росТБ заявили, що Росії для перемоги потрібна "трудова мобілізація" (відео)

п’ятниця, 2 червень 2023, 11:25

На російському телебаченні виявили причину програшу країни-терориста Росії на фронті. Депутат російської Держдуми заявив, що Росії для перемоги потрібна "трудова мобілізація". Він також визнав, що росіяни люблять "халяву". Відповідне відео з'явилося у...

Наступ триває: Легіонери "Свободи Росії" показали фрагмент бою біля Шебекіно в РФ (відео)

п’ятниця, 2 червень 2023, 10:58

Легіонери "Свобода Росії" показали відео бою на території РФ. Відповідне відео бійці оприлюднили у Telegram, передають Патріоти України. "Фрагмент бою легіонерів із села Нова Таволжанка. Триває бій. Продовжуємо тримати вас у курсі. Росія буде вільною! ...