Венедіктова заблокувала розслідування проти заступника Арахамії, якого підозрювали у хабарництві, - "Схеми"

Журналісти з'ясували, що заступник голови фракції СН Халімон минулого літа провів ряд зустрічей з чернігівським аграрним бізнесменом, колишнім депутатом Олегом Дмитренком.

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова заблокувала розслідування щодо народного депутата від "Слуги народу" Павла Халімона, який нібито вимагав хабар, інформують Патріоти України.

Журналісти програми "Схеми" з'ясували, що заступник голови фракції СН Халімон минулого літа провів ряд зустрічей з чернігівським аграрним бізнесменом, колишнім депутатом Олегом Дмитренком. У нього нібито виникли проблеми з правоохоронцями, які заблокували бізнес після підозр у тому, що його співпраця з державним аграрним підприємством ДП "Івківці" завдає шкоди бюджету.

Халімон ж нібито пообіцяв вирішити ці проблеми і захотів поставити свою людину керувати держпідприємством, щоб працювати за схемою "50 на 50".

Павло Халімон.

Однак сам Дмитренко записував розмови з нардепом на диктофон, в тому числі і під час зустрічі в Офісі президента, і передав їх журналістам. Як сказано в розслідуванні, від бізнесмена хотіли отримати 40 мільйонів гривень двома траншами. Але журналістам Халімон заявив, що не вимагав хабар, але його йому пропонували.

При цьому в ході однієї з телефонних розмов нардеп переживав, що посередник, його довірена особа, досі не отримав гроші.

Олег Дмитренко.

Дмитренко також передав записи співробітникам НАБУ, які вирішили відкрити кримінальне провадження. Після скасування депутатської недоторканності вони були змушені узгодити цей момент з главою Офісу генпрокурора.

Однак Ірина Венедіктова відповіла, що "відсутні підстави для внесення відповідних відомостей до єдиного реєстру досудових розслідувань".

Звернення НАБУ.

Журналісти зазначили, що незабаром після цього Халімон перестав виходити на зв'язок і обірвав контакти з Дмитренком.

Відповідь Венедіктової.

​«Готові рвати росіян голими руками»: Командувач ООС генерал-лейтенант Павлюк розповів про настрою в військах щодо вірогідного наступу армій РФ

понеділок, 24 січень 2022, 22:03

Бойовий генерал також не сумнівається у мотивації півмільйонної армії досвідчених ветеранів запасу російсько-української війні, більшість з котрих знов готові взятися до зброї. Командувач Операції об'єднаних сил (ООС) України Олександр Павлюк в інтерв'...

Будуть чинити спротив: "Что происходит?!" – Московський телепропагандист збентежений опитуванням харків'ян про загрозу вторгнення РФ

понеділок, 24 січень 2022, 21:59

Опитування на вулицях Харкова журналістів видання "Сьогодні" про дії містян у разі початку російського вторгнення викликало резонанс у РФ. Готовність харків'ян взяти в руки зброю та чинити опір російським військовим стала великою несподіванкою для бага...