Венедіктова заблокувала розслідування проти заступника Арахамії, якого підозрювали у хабарництві, - "Схеми"

Журналісти з'ясували, що заступник голови фракції СН Халімон минулого літа провів ряд зустрічей з чернігівським аграрним бізнесменом, колишнім депутатом Олегом Дмитренком.

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова заблокувала розслідування щодо народного депутата від "Слуги народу" Павла Халімона, який нібито вимагав хабар, інформують Патріоти України.

Журналісти програми "Схеми" з'ясували, що заступник голови фракції СН Халімон минулого літа провів ряд зустрічей з чернігівським аграрним бізнесменом, колишнім депутатом Олегом Дмитренком. У нього нібито виникли проблеми з правоохоронцями, які заблокували бізнес після підозр у тому, що його співпраця з державним аграрним підприємством ДП "Івківці" завдає шкоди бюджету.

Халімон ж нібито пообіцяв вирішити ці проблеми і захотів поставити свою людину керувати держпідприємством, щоб працювати за схемою "50 на 50".

Павло Халімон.

Однак сам Дмитренко записував розмови з нардепом на диктофон, в тому числі і під час зустрічі в Офісі президента, і передав їх журналістам. Як сказано в розслідуванні, від бізнесмена хотіли отримати 40 мільйонів гривень двома траншами. Але журналістам Халімон заявив, що не вимагав хабар, але його йому пропонували.

При цьому в ході однієї з телефонних розмов нардеп переживав, що посередник, його довірена особа, досі не отримав гроші.

Олег Дмитренко.

Дмитренко також передав записи співробітникам НАБУ, які вирішили відкрити кримінальне провадження. Після скасування депутатської недоторканності вони були змушені узгодити цей момент з главою Офісу генпрокурора.

Однак Ірина Венедіктова відповіла, що "відсутні підстави для внесення відповідних відомостей до єдиного реєстру досудових розслідувань".

Звернення НАБУ.

Журналісти зазначили, що незабаром після цього Халімон перестав виходити на зв'язок і обірвав контакти з Дмитренком.

Відповідь Венедіктової.

З архіву ПУ. Десь на півночі РФ протяжно виє безнадійно поламаний старий "Кузя": До складу ВМС США ввели корабель-невидимку класу "Цинциннаті" (відео)

п’ятниця, 30 жовтень 2020, 19:00

Новачок став вже десятим кораблем свого класу у складі ВМС США. 5 жовтня у склад військово-морського флоту США ввели новий бойовий корабель-невидимку прибережної зони LCS 20 USS Cincinnati (“Цинциннаті”), повідомляють Патріоти України 6 жовтня 2019 рок...

"У нас палили на вулицях автомобілі, анархісти і покидьки з усього світу": Лукашенко заявив, що "тікати не збирається" (відео)

п’ятниця, 30 жовтень 2020, 16:30

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко дає зрозуміти, що не має наміру залишати країну під тиском протестів. Пряма мова: "Президент ніколи не тікав і тікати не збирається. Я прожив дотатньо в цьому житті... Але якщо хтось думає, що я з...