"Вербував особисто Пригожин": Полонений вагнерівець встиг повоювати в Україні лише два дні і поскаржився, що став "гарматним м’ясом" (відео)

Українські захисники захопили одного з найманців кремлівської ПВК Вагнера, завербованих з-поміж російських в’язнів. Відео з його свідченнями опублікувала пресслужба СБУ, передають Патріоти України.

За словами зловмисника, на війну з Україною його вербував особисто засновник ПВК Євген Пригожин, гарантуючи, що "зеки воюватимуть пліч-о-пліч з "досвідченими" військовими, які їх усьому навчать, і вони не опиняться на передовій".

Так званий "кухар Путіна" обіцяв в’язням, що вони зможуть змити свої гріхи кров’ю українців, після чого отримають "чисті" документи. Втім, повоювати найманець встиг лише два дні, доки не був захоплений українськими бійцями.

"Нас використовують як гарматне м’ясо. Наш командир відправив нас уперед, спочатку ми разом йшли, а потім озирнувся — вони були дуже далеко. Звичайне гарматне м’ясо: щоб дізнатися, де якісь позиції є, хто де стоїть… Ми як гарматне м’ясо… Коли вербували, нам розповідали зовсім іншу історію", — поскаржився полонений окупант.


"З рахунком 4:0!": Українські воїни розгромили низку ворожих гаубиць, влаштувавши окупантам потужну "бавовну" (відео)

понеділок, 29 травень 2023, 23:50

Бійці 15-ї окремої бригади артилерійської розвідки ЗСУ серією прицільних ударів знищили низку одиниць російських гаубиць. Своє озброєння окупанти ховали в лісі. Результати чудової роботи захисників показали на відео, передають Патріоти України. На кадр...

Росія з лютого 2022 року втратила в Україні щонайменше 2002 танки, - Oryx

понеділок, 29 травень 2023, 22:49

За час війни з Україною Росія втратила щонайменше 2002 танки. Про це повідомив нідерландський портал Oryx, який документує втрати армій лише з викладених у відкритий доступ фотографій та відео. За даними Oryx, 1239 російських танків знищено, 106 – пошк...