
Громадянська мережа ОПОРА представила статистику роботи Верховної Ради після одного місяця. Згідно з оприлюдненою інформацією, народні депутати від фракції Батьківщина найбільше пропускали голосування у парламенті (30,3%). Найменше голосування пропускали "зелені кнопочки" від "Слуги народу" (4,1%), зазначають Патріоти України.
Лідерами за відмовою участі у голосуванні стала фракція Опозиційна платформа – За життя (52,4%). У вересні робота народних депутатів у сесійній залі відбувалася вісім пленарних днів.
«Найчастіше «за» в парламенті голосують парламентарі з фракції «Слуга народу» (80,9%), «проти» – депутати з «Європейської Солідарності» (8,1%), «утримуються» – також депутати з «Європейської Солідарності» (20,4%). «Опозиційна платформа» є лідером за показником неучасті в голосуваннях (52,4%)», - додали в «Опорі».
Після нічної атаки Росії 28 червня в Дарницькому районі Києва вибухотехніки вилучили бойову частину ракети, яка впала впритул до житлової багатоповерхівки, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу поліції Києва. Повідомлення про виявленн...
Під час відкриття погруддя Івана Мазепи у Києво-Печерській лаврі президент заявив, що Україна відновлює історичну справедливість. При цьому голова держави зазначив, що погруддя у Лавры замало для великого сина і проєвропейського поводиря українського н...