Верховна Рада IX скликання: Хто з нардепів найбільше прогулює голосування

Хто найбільше прогулював голосування у Верховній Раді

Громадянська мережа ОПОРА представила статистику роботи Верховної Ради після одного місяця. Згідно з оприлюдненою інформацією, народні депутати від фракції Батьківщина найбільше пропускали голосування у парламенті (30,3%). Найменше голосування пропускали "зелені кнопочки" від "Слуги народу" (4,1%), зазначають Патріоти України.

Лідерами за відмовою участі у голосуванні стала фракція Опозиційна платформа – За життя (52,4%). У вересні робота народних депутатів у сесійній залі відбувалася вісім пленарних днів.

«Найчастіше «за» в парламенті голосують парламентарі з фракції «Слуга народу» (80,9%), «проти» – депутати з «Європейської Солідарності» (8,1%), «утримуються» – також депутати з «Європейської Солідарності» (20,4%). «Опозиційна платформа» є лідером за показником неучасті в голосуваннях (52,4%)», - додали в «Опорі».

Колюня дозрів до сатрапа: Засновник NEXTA розповів, що молодший син Лукашенка вже готовий стріляти по мирних людях

п’ятниця, 18 вересень 2020, 22:28

Молодшого сина президента Білорусі Олександра Лукашенка Миколу можна вважати співучасником злочинів його батька проти народу. Таку думку в інтерв’ю журналісту Юрію Дудю висловив засновник білоруського опозиційного телеграм-каналу Nexta Степан Путіло (С...

ЄСПЛ виніс рішення у справі організатора терактів в Одесі біля будівлі СБУ

п’ятниця, 18 вересень 2020, 22:13

Колишній хірург одеської міської клінічної лікарні № 11 Володимир Грубник був засуджений до восьми років позбавлення волі. У 2019-му його передали на окуповану територію в рамках обміну полоненими. Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) опублікував ріше...