"Верховна Рада остаточно перетворюється на божевільню": Хто саме заборонив Порошенку виїхати за кордон (документ)

Слуги Зеленського демонструють новий рівень правового абсурду. Заступник скасував розпорядження свого шефа

Дозвіл лідера «Європейської Солідарності» Петра Порошенка на право перетину державного кордону на підставі відповідних рішень про службові відрядження було скасовано. Саме тому його і не випустили сьогодні за межі країни. Відповідний документ підписав заступник голови парламенту Олександр Корнієнко. Про це повідомила народна депутатка Ірина Геращенко, передають Патріоти України.

До відома, напередодні Порошенко отримав усі необхідні дозволи для виїзду у відрядження від голови Верховної Ради Стефанчука. «Розпорядження Стефанчука про відрядження Петро Порошенко скасовує Корнієнко. Верховна Рада остаточно перетворюється на божевільню», – написала Геращенко.

До відома, напередодні Порошенко отримав усі необхідні дозволи для виїзду у відрядження від голови Верховної Ради Руслана Стефанчука. Також у Держприкордонслужбі пояснили, що у прикордонників наявне підтвердження, що відрядження Порошенка за кордон скасоване. Саме тому його було не пропущено через державний кордон України.

«Прикордонники забезпечують оформлення і пропуск осіб через кордон виключно відповідно до законодавства, зокрема, і Правил перетину кордону громадянами України. Як відомо, на час дії воєнного стану народні депутати України мають право перетинати державний кордон на виїзд на підставі відповідних рішень про службові відрядження. Відносно народного депутата, про якого ви цікавитесь, у прикордонників наявне підтвердження, що його відрядження за кордон скасоване. Саме тому його було не пропущено через державний кордон України», – заявив речник ДПСУ Андрій Демченко у коментарі «Українській правді».

Маленькій Златі було 4,5 рочки: В Одесі померла дитина, у серце якої влучив уламок російської ракети

четвер, 23 травень 2024, 22:27

У четвер, 23 травня, у лікарні Одеси померла маленька дівчинка, яка 29 квітня під час удару РФ по узбережжю отримала тяжке поранення у серце - місто було атаковано ракетою з касетною бойовою частиною, що влучила у Палац студентів Національного універси...

Мер Садовий вже відреагував: У Львові відбувся "форум російської опозиції"

четвер, 23 травень 2024, 22:16

У четвер, 23 травня, у Львові відбувся форум російської опозиції, у якому нібито взяли участь 40 російських опозиційних об'єднань, а також представники Ради та Офісу президента. Мер Львова Андрій Садовий надіслав запити в органи. Про проведення форуму ...