"Верхи не можуть, низи не хочуть": Пономарьов розповів, чи підтримує російська еліта війну РФ проти України

Майже 90% російських еліт не сприймають і не підтримують війну в Україні. Таку думку висловив російський опозиційний політик, колишній депутат Держдуми Ілля Пономарьов, передають Патріоти України.

"Найважливіше завдання на цьому етапі — щоб у Росії побачили альтернативу. Тому що колись Ленін мав визначення революційної ситуації: “Верхи не можуть, низи не хочуть”. Це все пам’ятають, але всі забули, що там є ще третя частина цього визначення революційної ситуації – наявність революційної альтернативи. Тобто наявність відповіді на запитання: якщо не Путін, то хто, якщо не Путін, то що", — зазначив Пономарьов.

За його словами, російська влада навіть більш опозиційно налаштована проти дій Путіна, ніж прості громадяни. "Рівень неприйняття війни, бойових дій — 90%”, — вважає політик.

"Проблема в тому...": Крамаров оцінив удар новою російською бомбою на Харківщині

субота, 22 червень 2024, 21:36

На Харківщині, в районі Липців, ворог уперше застосував нову авіабомбу ФАБ-3000 М-54 з уніфікованим модулем планування та коригування. Про що це свідчить - пояснив військовий експерт Андрій Крамаров, пише "Обозреватель", передають Патріоти України. "Т...

Путін звільнив генерала ФСБ, який переконав його навпґажитись на повномасштабне вторгнення в Україну

субота, 22 червень 2024, 19:55

Російський генерал Сергій Беседа залишив посаду начальника пʼятої служби ФСБ. Його змінив Олексій Комков, який працював до цього заступником керівника служби контррозвідки. Про це у суботу, 22 червня, повідомило видання "Важные истории", посилаючись на...