
Бойовик незаконного збройного формування "ДНР" Михайло Суслов на прізвисько "Блек" заявив, нібито на Донбасі він воював із "безсмертними поляками" в 2014 році. Ті, на його переконання, служили в складі Збройних сил України. Фейковим зізнанням він поділився в інтерв'ю російському журналісту Юрію Котенку. Відео опублікував у Telegram-каналі офіцер ЗСУ Анатолій "Штефан" Штірліц, повідомляють Патріоти України.
"У Шахтарську ми зіткнулися з оплотом, коли поляків видавили. У місті єдина 16-поверхівка, зайшли туди. Поряд залізниця і посадка, а там "укропи". Ми з підствольників обробили. А вранці цим відкритим полем пішли вперед на поляків", – почав свою розповідь російський найманець.
Він зазначив, що це "звичайно, було нерозумно". Але додав, мовляв, надійшов наказ і його треба було виконувати.



Зазначимо, що уродженець Донецька Суслов Михайло Миколайович 1966 року народження значиться в базі "Миротворця". Там вказано, що в "ДНР" "Блек" воював у складі в/ч 08801 (1-а Слов'янська бригада), був молодшим сержантом.


У той час, як російське ППО покладається на зенітно-ракетні комплекси, які не здатні захистити москву, у ЗСУ на озброєнні з'являються нові комплекси. Можливо, вони використовуються на передовій вже три роки, знищили сотні цілей, але вперше про них стал...
Через атаки України окупований Крим масово залишають російські туристи та мешканці окупованого півострова, а також військові РФ та співробітники служб безпеки та представники окупаційної влади, передають Патріоти України з посиланням на звіт Інституту...