Весь світ чекає: Петиція "Путіна під трибунал" на міжнародній платформі Avaaz набрала понад 1,8 млн підписів

Міністерство закордонних справ України закликає підтримати петицію під назвою "Путіна під трибунал" про створення Спеціального трибуналу щодо злочину російської агресії проти України Це допоможе притягнути російське політично-військове керівництво до відповідальності, повідомили в МЗС, передають Патріоти України.

У березні міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба вперше закликав міжнародну спільноту створити Спецтрибунал для керівництва РФ. Ця ідея отримала підтримку юридичної спільноти та громадянського суспільства, ПАРЄ, Європарламенту, Парламентської Асамблеї НАТО та Парламентської Асамблеї ОБСЄ.

Окрім того, з березня понад 1,8 мільйона людей підписали відповідну петицію на Avaaz — це платформа міжнародної організації, яка просуває дії активістів та займається збором підписів і розсиланням петицій по всьому світу.

Ця петиція має досягти позначки у 2 мільйони підписів. У МЗС України вказують, що російська влада вимагає від Avaaz видалити її.

"Громадська підтримка цієї ідеї в усьому світі дуже важлива. Avaaz закликав прихильників петиції зібрати більше підписів, щоб досягти позначки у 2 мільйони. Ми приєднуємося до Avaaz і закликаємо підтримати петицію. Маємо довести російським лідерам, що їхні злочини не залишаться безкарними і що позиція світу щодо відповідальності за тяжкі злочини, скоєні російськими посадовцями та військовими в Україні та проти неї, залишається жорсткою", — зазначили у МЗС.

У пеклі гості: ЗСУ ліквідували бойового попа РПЦ і всю колону "трьохсотих" окупантів (фото)

субота, 28 січень 2023, 7:56

На війні в Україні ліквідовано російського "бойового попа" з РПЦ Олександра Караулова разом з цілою пачкою інших окупантів під час евакуації "трьохсотих", передають Патріоти України. Згадка про знищення Караулова з'явилась у російських соцмережах. Коли...

Це буде вирок армії Путіна: Танки Abrams M1A2 перевершують за смертоносністю все, що РФ має на полі бою, - генерал США

субота, 28 січень 2023, 7:37

Україна отримає від США танки Abrams M1A2, які є модернізацією старіших M1A1. На відміну від модифікації А1, яка працює на аналоговій системі, А2 працює на цифровій, передають Патріоти України. Передачу цих танків Україні прокоментував виданню CNN і ге...