"Весна прийшла. Де посадки?" Зеленський відповів, коли покарає корупціонерів

Президент України Володимир Зеленський заявив, що незадоволений роботою правоохоронних органів в частині боротьби з корупцією. Про це він сказав у щорічному зверненні до українців з трибуни Верховної Ради, передають Патріоти України.

"У моїй програмі написано – не боротьба з корупцією, а перемога над нею. Є підозра, що правоохоронні органи не дочитали до кінця і сприймають як завдання лише першу частину – "не боротьба з корупцією", – сказав український лідер.

За його словами, міжнародні партнери підтверджують нульову толерантність України до корупції. "Та чи достатньо президенту не красти, щоб не крали інші? Ні Люди кажуть: весна прийшла. Де посадки? Вірите чи ні, але саме цим питанням, щоправда, додаючи слова, які не можна казати на телебаченні, я починаю кожну нараду з керівниками шести правоохоронних органів. Що у відповідь? Не буду переказувати вам довгі сухі звіти, що створюють ілюзію їхньої ефективної роботи. Про знайдені 358 мільйонів незадекларованих статків. Чи є економічний ефект від діяльності НАБУ і САП у розмірі 1,5 млрд за перше півріччя 2020 року. Так. Усе це є. Я поважаю працю людей, що стоять за цими цифрами", – сказав президент.

Він назвав роботу правоохоронних органів самообманом та ілюзією, оскільки українці не бачать результатів їхньої роботи. Він зазначив, що в Україні створено законодавчі, оперативні, матеріальні та психологічні умови для незалежної роботи правоохоронних органів, але реального результату все одно немає.

"Я незадоволений роботою правоохоронних органів щодо протидії корупції. Я не маю права втручатися в їхню роботу, але маю право оцінити цю роботу. Моя оцінка - незадовільна. Але її можна й потрібно виправити. Я прошу народних депутатів зосередитися на Антикорупційній стратегії на найближчі чотири роки. Цей законопроект я визначив як невідкладний. Так, за ці роки написано чимало стратегій. І вони не гарантують результату. Але я не заспокоюсь і доведу всім, що Україна без корупції – це не фантастика, це має бути реальністю. І мені байдуже, скільки заради цього потрібно буде змінити генеральних прокурорів, міністрів, керівників", – наголосив президент. Він додав, що не менш важливою є й робота українських судів.

Хіти тижня. Вождь, богом даний і правдивий

п’ятниця, 18 червень 2021, 2:00

Євген Коновалець не лишив по собі багатої літературної спадщини. Але відомі його слова, що мусять бути викарбувані в серці кожного українця: "Як не буде в нас сили, не осягнемо нічого, хоч би все найкраще для нас складалося. Як жеж будемо мати силу, тоді

"Перемогла" леді Ю?: Зеленська і Тимошенко з'явилися на публіці в білих вбраннях (фото)

четвер, 17 червень 2021, 23:52

Народна депутатка, лідерка партії "Батьківщина" 60-річна Юлія Тимошенко з'явилася в стінах Верховної Ради в аутфіті білого кольору. Вона скомбінувала класичну сорочку з бежевим жакетом. У такому вигляді політикиня була на пресконференції в парламенті, ...