"Весна прийшла. Де посадки?" Зеленський відповів, коли покарає корупціонерів

Президент України Володимир Зеленський заявив, що незадоволений роботою правоохоронних органів в частині боротьби з корупцією. Про це він сказав у щорічному зверненні до українців з трибуни Верховної Ради, передають Патріоти України.

"У моїй програмі написано – не боротьба з корупцією, а перемога над нею. Є підозра, що правоохоронні органи не дочитали до кінця і сприймають як завдання лише першу частину – "не боротьба з корупцією", – сказав український лідер.

За його словами, міжнародні партнери підтверджують нульову толерантність України до корупції. "Та чи достатньо президенту не красти, щоб не крали інші? Ні Люди кажуть: весна прийшла. Де посадки? Вірите чи ні, але саме цим питанням, щоправда, додаючи слова, які не можна казати на телебаченні, я починаю кожну нараду з керівниками шести правоохоронних органів. Що у відповідь? Не буду переказувати вам довгі сухі звіти, що створюють ілюзію їхньої ефективної роботи. Про знайдені 358 мільйонів незадекларованих статків. Чи є економічний ефект від діяльності НАБУ і САП у розмірі 1,5 млрд за перше півріччя 2020 року. Так. Усе це є. Я поважаю працю людей, що стоять за цими цифрами", – сказав президент.

Він назвав роботу правоохоронних органів самообманом та ілюзією, оскільки українці не бачать результатів їхньої роботи. Він зазначив, що в Україні створено законодавчі, оперативні, матеріальні та психологічні умови для незалежної роботи правоохоронних органів, але реального результату все одно немає.

"Я незадоволений роботою правоохоронних органів щодо протидії корупції. Я не маю права втручатися в їхню роботу, але маю право оцінити цю роботу. Моя оцінка - незадовільна. Але її можна й потрібно виправити. Я прошу народних депутатів зосередитися на Антикорупційній стратегії на найближчі чотири роки. Цей законопроект я визначив як невідкладний. Так, за ці роки написано чимало стратегій. І вони не гарантують результату. Але я не заспокоюсь і доведу всім, що Україна без корупції – це не фантастика, це має бути реальністю. І мені байдуже, скільки заради цього потрібно буде змінити генеральних прокурорів, міністрів, керівників", – наголосив президент. Він додав, що не менш важливою є й робота українських судів.

"Іскра" передала ЗСУ нову РЛС 35Д6М

середа, 2 грудень 2020, 5:45

КП «НВК «Іскра» передала ЗСУ нову РЛС 35Д6М, виготовлену в рамках державного замовлення 2020 року. У травні на підприємстві вже проводили модернізацію наявної на озброєнні радіолокаційної станції 19Ж6 до рівня 35Д6М. Сімейство радарів 35Д6 вже значний ...

Хіти тижня. "Давайте без політики": Аваков виступив з гучною заявою про повний локдаун в Україні (відео)

середа, 2 грудень 2020, 0:35

За словами міністра, жорсткий карантин повинен тривати в Україні 3 або 4 тижні. Глава Міністерства внутрішніх справ України заявив, що в країні необхідно в терміновому порядку вводити локдаун. Про це він сказав в своєму зверненні, повідомляють Патріоти...