​Ветеран-афганець розповів про зарплату російських окупантів на Донбасі

Російський ветеран війни в Афганістані Сергій Гуляєв 7 травня в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера" розповів, що знайомий із деякими учасниками бойових дій на Донбасі, які воювали на боці РФ, зазначають Патріоти України.

"У нашій ветеранській організації є люди, які воювали на Донбасі... Найманцями – наслухалися телевізора про розіпнутих хлопчиків і поїхали воювати. Один із них загинув. Йому 18 років виповнилося напередодні. Він закінчив школу і нишком від рідних поїхав і на другий день там загинув", – розповів він, уточнивши, що загиблого звали Євген Пушкарьов.

Гуляєв сказав, що у ветеранську організацію, у якій він перебуває, не приймають тих, хто воював у складі приватної військової компанії.

Він додав, що маніфест російських ветеранів проти війни на Донбасі з'явився після того, як їм почали надходити пропозиції воювати там.

"Наш маніфест народився з чого? Один із моїх колег по організації сказав: "Нас (тих, хто був на Донбасі) обдзвонюють і пропонують роботу за стрічкою і зарплату в розмірі $2 тис. на місяць". Я зрозумів, що зосередження військ на кордоні з Україною не закінчиться просто так. Звісно ж, це війна. Її підживлюють досі, не тільки цими білими КАМАЗами, які везуть гуманітарну допомогу, а й неймовірною кількістю зброї, грошей, які вливають у цей Донбас, у розпалювання конфлікту", – розповів Гуляєв.

З архіву ПУ. Два терміни - не межа: Радник ОПУ заявив, що Зеленський "прийшов надовго"

четвер, 5 серпень 2021, 14:00

На початку квітня 2020 року у команді Офісу президента України відбулося поповнення: політтехнолог Михайло Подоляк, який ще не так давно критикував політику ОП, «слуг народу» і Володимира Зеленського, став антикризовим радником голови Офісу президента ...

Кравчук розповів про свою найбільшу помилку на посаді президента України

четвер, 5 серпень 2021, 12:58

Перший президент України Леонід Кравчук назвав свою найбільшу помилку на посаді глави держави. Про це він розповів в інтерв'ю, відповідаючи на питання, про що він найбільше шкодує, якщо говорити про президентську каденцію, передають Патріоти України. "...