
Російські військовополонені мають працювати і приносити користь Україні, передають Патріоти України.
Таку думку висловив екскомандир полку "Азов", майор ЗСУ, заступник командира Третьої окремої штурмової бригади (3 ОШБр) Максим Жорін, показавши фото загиблого в полоні бійця Олександра Грицюка.
"На тлі цих фото, на тлі історій від побратимів, які повернулися з полону, настільки вгодовані морди рус*ків в українському полоні виглядають трохи недоречно", - написав він.

Боєць додав, що не закликає до такого ставлення. "Звичайно, ми зовсім інші, ніж росіяни, до аналогічного ставлення і не закликаю. Але ж їм тут живеться навіть краще, ніж удома в рашці (РФ). Тим більше в полоні набагато краще, ніж у російських підрозділах, де вони здохнуть або під час штурму, або їх забаранять свої за відмову, - додав він. - Як мінімум їх слід змусити працювати на корисних для нашої держави роботах".
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...