В'ятрович розкрив секрет успіху Путіна у війні проти України (відео)

Кремлю для перемоги потрібні не стільки українські території, скільки українці, які вважають себе "радянськими людьми".

Володимир В'ятрович. Фото: скріншот відео.

У війні проти України президент Росії Володимир Путін робить ставку не стільки на захоплення територій, скільки на залучення на свою сторону українців, яких можна буде перетворити на будівельників "русского міра". Однак для цього людей треба змусити забути свою реальну історію і жити лише нав'язаними міфами минулого, зазначив директор Інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович в ефірі програми "Рандеву", передають Патріоти України.

"Те, що робить Путін, – це якраз показує, що йому потрібні не стільки українські території, скільки українці. Йому потрібні будівельники "русского міра", – підкреслив він.

За словами В'ятровича, саме таку тактику Путін вже успішно випробував на тимчасово окупованому Донбасі. Адже там були найбільш сприятливі умови для вторгнення – люди живуть спогадами про СРСР і десятиліттями були відірвані від проукраїнського вектора розвитку.

"Проросійські настрої в цьому регіоні високі. Вони переплітаються з прорадянськими. І на цьому продовжує грати Росія. Це регіон із найменшою мобільністю населення за роки незалежності. Саме в цьому регіоні навіть наймолодші покоління українців, які найменше покидали територію своїх областей, не кажучи вже про закордон. Ці люди дійсно щиро вірять, що Росія – це їхнє вікно у світ, приклад розвиненої держави, на яку варто орієнтуватися. Саме на цьому грає російська пропаганда", – пояснює директор Інституту національної пам'яті.

"Через це операції Путіна щодо агресії, окупації спрацювали в цьому регіоні, який був і є осердком homo sovetikus. Саме там, в епіцентрі, створювався цей образ радянської людини, позбавлений чогось національного, людини, яка бачить себе тільки частиною чогось радянського", – підкреслив В'ятрович.

Джерело: 5 канал

Перший бій за ДАП

четвер, 28 травень 2020, 7:10

У перших числах квітня 2014 року з’явилася реальна загроза початку бойових дій на Донбасі. У Луганську взяли штурмом управління СБУ, у Донецьку проголосили маріонеткову республіку. Українські військові почали займати стратегічні об’єкти в Донецькій та ...

Режим Зеленського швидко перероджується в диктатуру путінського ґатунку: Війну з музеями не вів навіть Янукович

четвер, 28 травень 2020, 6:08

Якщо громадське суспільство не знайде в собі сил об'єднатись в протидії цим тенденціям, невдовзі всіх, хто матиме іншу думку, ніж на Банковій, будуть пробувати запроторити за грати чи вичавити з країни. Друзі, хочу поділитись своїм виступом в телеефірі...