"Від 16-річного підлітка до 84-річної бабусі": Поліцейська під час окупації здавала патріотів росіянам (фото)

Як встановило слідство, під час окупації Куп'янська інспекторка з ювенальної превенції перейшла на бік ворога, інформують Патріоти України.

Влітку 2022 року вона погодилася стати "и.о. оперуполномоченного отделения по делам несовершеннолетних" в незаконній окупаційній адміністрації. На цій посаді колишня поліцейська відбирала "пояснення" у місцевих жителів, вишукуючи проукраїнськи налаштованих громадян. "Під її підозрою були різні люди: від 16-річного неповнолітнього до 84-річної бабусі", — розповіли в прокуратурі.

1 вересня вона охороняла ліцей у Купʼянську, де росіяни влаштували навчання за програмою РФ. Перед звільненням зрадниця пішла на підвищення, її призначили "старшим инспектором по делам несовершеннолетних". За роботу на окупантів вона щомісяця отримувала 50 тисяч російських рублів.

Після звільнення міста жінка втекла до Росії. Підозру за фактом державної зради, вчиненої в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 КК України) їй оголосили заочно.

У Путіна особливий план: Армія РФ може почати великий наступ на Україну під час саміту НАТО, - Atlantic Council

середа, 24 квітень 2024, 17:50

Росія розпочала свою третю велику хвилю мобілізації в очікуванні майбутньої весняно-літньої кампанії. Президент Росії Володимир Путін 31 березня підписав указ про початок чергового призову на строкову військову службу, встановивши плановий показник до ...

"Камыш горит" - нарешті долетіло": У Маріупольському районі завдано удару по скупченню офіцерів РФ

середа, 24 квітень 2024, 17:30

У Маріупольському районі прилетіло по скупченю російських офіцерів, є двох- та трьохсоті. Про це повідомляє радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, передають Патріоти України. За його слова, влучання сталося у ніч проти 24 квітня у с. Бабах-Тарама. ...