Від Авдіївки вже нічого не залишилося, ЗСУ тримаються на руїнах, - офіцер

Росіяни знищили Авдіївку Донецької області практично вщент. Втім, українські воїни можуть скористатися сконцентрованістю ворога на цьому напрямку під час планування операцій на півдні. Таку думку виданню OBOZ.UA висловив перший заступник голови Спілки офіцерів України, капітан першого рангу Євген Лупаков, передають Патріоти України.

"Від тієї Авдіївки вже нічого не залишилося. Там вже каменю на камені немає. Так, наші тримаються на цих каміннях й відволікають ворога. Але ми знаємо, що історично традиційно в Росії наступи робилися під певні дати чи під якусь ідею. Наприклад, в них була ідея-фікс захопити Бахмут. Захопили. І що?

Наступна ідея-фікс – захопити Авдіївку. Там лишилося лише каміння, але вони кидають туди величезну кількість особового складу. Тому проблема окупанта в тому, що підготовленого "м’яса" на всі напрямки не вистачає". Чи можуть цим скористатися Сили оборони на півдні? Однозначно", - зазначив офіцер.

Лупаков пригадав, що в ситуації з Бахмутом давно пропонували відійти на підготовлені позиції, але в ЗСУ також є певні амбіції. Він зазначив, що не варто заважати ЗСУ в Авдіївці, адже військовим видніше, що доцільно робити - перед ними актуальна карта бойових дій, вони знають противника, знають умови.

"В будь-якому випадку щодня метр за метром ми відвойовуємо нашу землю. Так, раніше ми відвойовували сотнями кілометрів, а зараз йдеться про десятки й сотні метрів. Так чи інакше, уся військова допомога, яку нам надають союзники, йде на користь і прискорює наше просування вперед. Авдіївка як така військової цінності вже не має, але вона дійсно відволікає значні сили окупантів на тому напрямку. Так, їх дуже багато, але ця кількість не безкінечна", - зазначив офіцер.

"На кону довіра до США": Глава МЗС Польщі закликав спікера Палати представників Джонсона почути "замучений народ України"

понеділок, 26 лютий 2024, 10:00

Втрата довіри союзників боляче вдарить по інтересам США у світі, підірве лідерство Вашингтона у демократичному співтовариствв. Сполучені Штати мають підтримати Україну, на кону стоїть довіра до США. Про це у неділю, 25 лютого, заявив Міністр закордонни...

Колишні вагнерівці знову воюють проти України, зокрема в районі Авдіївки, - українська розвідка

понеділок, 26 лютий 2024, 9:59

Країна-агресор Росія знову використовує у війні проти України найманців колишньої приватної військової компанії (ПВК) "Вагнер", яку визнано міжнародною злочинною організацією. Про це заявив в опублікованому інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" заступ...