
Через рік після початку повномасштабної війни росіяни не лише не досягли своїх глобальних цілей, а й самі опинилися в небезпеці. Замість амбітного "Київ за три дні" вони тепер риють окопи у Бєлгороді - саме такий припис від влади міста отримали місцеві бізнесмени. Про це повідомили російські ЗМІ, передають Патріоти України.
Також було опубліковано листа, адресованого керівнику одного з бєлгородських підприємств. Про необхідність вжиття додаткових заходів безпеки його поінформував заступник мера Бєлгорода Ігор Григоренко.

Такі заходи, за його словами, необхідні через "загрозу обстрілів, що зберігається" з боку України. Її у цьому документі охрестили "суміжною державою". У Бєлгороді бояться, що "бавовна" може дістатися не лише до прикордонних, а й до більш віддалених населених пунктів РФ.
За задумом міської влади, бізнесмени мають у терміновому порядку – до 6 квітня – обладнати для персоналу укриття на землі та під нею – "окопи, щілини та інше". Будівлі, насамперед неміцні, наказано обкласти мішками з піском або бетонними блоками як усередині, так і зовні. Також було видано вказівку зміцнити шибки
Через атаки України окупований Крим масово залишають російські туристи та мешканці окупованого півострова, а також військові РФ та співробітники служб безпеки та представники окупаційної влади, передають Патріоти України з посиланням на звіт Інституту...
В Ормузькій протоці зазнав атаки танкер, який перевозив нафту з Катару. Судно було пошкоджене внаслідок удару невстановленим снарядом, передають Патріоти України з посиланням на Bloomberg. . За інформацією Центру морських торговельних операцій Великої...