"Від героя до ворога - один крок": Зеленський сказав, як ставиться до Бандери

Однак президент додав, що всі люди, хто захищали незалежність України, є героями країни.

Президент України Володимир Зеленський відмовився прямо відповідати про своє ставлення до Степана Бандери, мотивуючи це неоднозначністю це особистості. В інтерв'ю голова держави сказав, що не може обговорювати той час, коли не жив сам, повідомляють Патріоти України.

"У мене не може бути ставлення до таких людей, до таких подій за таких часів, про які ми з вами читаємо, але ми там не жили. Не може бути просто особистого ставлення", – зазначив він.

При цьому Зеленський додав, що всі люди, хто захищали незалежність України, є героями країни. "Я так думаю, що всі люди, які захищали незалежність України, – є її синами, є її дійсно героями. У нас від героя до ворога – один крок. Ви ж розумієте ставлення до історії Степана Бандери (на сході країни – Ред.) . Нема однозначності. Не треба, мені здається, провокувати українське суспільство і відповідати на ті питання, на які має відповісти час", – додав президент.

Французи в "шоці" від кмітливості українців: "Гаубиці Caesar вже на передовій, опанували за 2-3 години", - Залужний

середа, 25 травень 2022, 7:38

Поки Макрон декларує бажання зберегти "обличчя" Путіну ціною поступок з боку України, Київ спонукає двурушного союзника надати ще більше важких озброєнь для перемоги над ворогом людства. Й. Головнокомандувач ЗС України Валерій Залужний опублікував фот...

"У нього кілька важких хвороб, одна з яких онкологія": У Міноборони розповіли, коли може померти Путін

середа, 25 травень 2022, 7:30

З онкологією та ще декількома важкими хворобами очільник країни-агресора Путін може прожити ще кілька років. Про це в інтерв’ю “Українській правді” розповів начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов, передають Патріоти У...