Від обширного інфаркту: Помер "кримнашист" і лідер "Нічних вовків" (фото)

У суботу, 24 квітня, у віці 43 років помер лідер сербського відділення російського прокремлівського мотоклубу "Нічні вовки" Саша Савич – у нього стався обширний інфаркт. Про це повідомив глава мотоклубу Олександр Залдостанов (Хірург) на своїй сторінці в Instagram, передають Патріоти України.

Зазначається, що Савич був нагороджений російською медаллю "За повернення Криму" – нею нагороджували після 2014 року тих, хто посприяв анексії півострова Росією. "Усе твоє життя – це битва за рідну Сербію, за ненаглядну і улюблену тобою Росію. І це твоє ставлення до Нічних вовків, до руського світу робили наші долі нерозлучні. Над нами було одне небо, одна і та ж блакить, а в ній витає загальний дух братерської любові, віри, духовної, а може навіть і фізичної перемоги над супостатом", – написав Залдостанов.

Що відомо про Сашу Савича

  • Чоловік народився в Берліні, жив у місті Ніш на півдні Сербії. Пішов добровольцем під час війни в Югославії.
  • У 2018 році Боснія і Герцеговина заборонила в'їзд на свою територію Савичу і його другу Залдостанову.
  • Байкери мотоклубу "Нічні вовки" у 2014 році блокували українські військові частини і допомагали організовувати мітинги на підтримку анексії Криму.
Лідер сербського відділення російського прокремлівського мотоклубу "Нічні вовки" Саша Савич
Саша Савич з друзями
  • Медаль "За повернення Криму" – відомча нагорода Міністерства оборони Російської Федерації. Засновано 21 березня 2014 року наказом № 160 "Про заснування медалі Міноборони РФ "За повернення Криму".
Олександр Залдостанов і Саша Савич
Саша Савич у присутності Володимира Путіна
У віці 43 років помер Саша Савич

"Це через людей Льовочкіна та Бойка, яких я викрив": Киву виключили із ОПЗЖ (відео)

четвер, 21 жовтень 2021, 13:30

Народний депутат Ілля Кива більше не є представником політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" (ОПЗЖ). З неї його офіційно виключили на конференції Полтавської обласної організації. Інформацію 21 жовтня підтвердив сам парламентарій, спілкуючи...

Нардепка від "Батьківщини" прийшла в Раду із мінісумочкою Gucci за $ 2000 (фото)

четвер, 21 жовтень 2021, 12:59

Зокрема, йдеться про блакитну мінісумочку Шкрум – на засіданні парламенту 21 жовтня нардепка не знімала її навіть під час голосування. На офіційному сайті бренду Gucci аксесуар розміщений під назвою GG Marmont mini top handle bag. Сумка доступна у деся...