
Російський військовий видав плани Кремля щодо тимчасово окупованого Мелітополя на Запоріжжі. Місцевим жителям він заявив, що вже у вересні війська РФ зрівняють місто із землею. Не виключено, що загарбники мають намір піти на такий крок під час відступу з населеного пункту, який захопили 26 лютого. Про це повідомляє українське інформагентство "РІА-Мелітополь" уTelegram, передають Патріоти України.
Видання наголошує, що чотири місяці війни в Україні наочно показали, що російські військові нікого не шкодують. Вони зрівнюють із землею мирні міста, спалюють будинки, грабують і вбивають людей.
Мелітополь не став винятком – за час окупації загарбники застосовували репресії до представників влади, ветеранів війни на Донбасі, українських патріотів. А решті, як і колаборантам, пообіцяли "багате" життя з "великою РФ".
"І хоча поки містяни бачать лише зростання цін, дефіцит нормальних товарів і нескінченні черги, деякі вірять, що війна їх не зачепить", – йдеться в матеріалі.
Водночас журналісти наголошують, що таким словам окупантів вірити не можна. Адже як тільки вони зрозуміють, що з міста доведеться йти, місцевим жителям не поздоровиться.
Зазначається, що цей факт підтверджує зізнання одного із загарбників місцевій мешканці, який пригрозив: "Чого ви тут все ще сидите, від вашого села у вересні нічого не залишиться".
Мелітопольці припускають, що російські військові, мабуть, уже готуються зрівняти місто із землею під час відступу. Жінка зробила висновок, що розмовляла з офіцером, який прибув із якогось російського облцентру, бо назвати Мелітополь "селом" міг лише мешканець мегаполісу. Заява окупанта викликала в неї тривогу, і більш ніж на п'ятий місяць війни вона тепер справді шукає можливості виїхати з окупації.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....