"Від ваших дій страждають мирні жителі": Російські добровольці на Бєлгородщині звернулись до керівництва РФ із вимогою

Представники легіону "Свобода Росії" звернулись до керівництва РФ з жорсткою вимогою. Вони вимагають полишити місто Шебекіно в спокої та припинити постійні бомбардування. Про це йдеться у повідомленні на офіційні сторінці легіону "Свобода Росії" у Telegram, передають Патріоти України.

Вони заявили, що раніше разом з РДК (російський добровольчий корпус) зверталися до губернатора Вʼячеслава Гладкова, щоб він припинив безглузді вбивства, але він не впливає на ситуацію, що він не впливає на ситуацію, тому вони звертаються до керівників цієї операції та до центру прийняття рішень.

"Ми закликаємо вас припинити бойові вильоти, авіаційні удари, бомбардування, артилерійські обстріли та ракетні удари прикордонних з Україною територій! Від ваших дій страждають найпростіші російські люди, їхні будинки, об'єкти критичної інфраструктури, заводи, підприємства. Мирні жителі області не заслужили бути вбитими своїми ж братами. Ми хочемо їх врятувати та врятувати всю Росію", - йдеться у повідомленні.

Вони заявили, що ці території вже є звільненими від російського режиму та вони збираються навести лад на цих територіях та показати, якою має бути Росія.

Також вони звернулись до жителів Шебекіно та Білгородської області. "Залишайтеся у безпеці. По тривозі — одразу пройдіть в укриття. Бережіть себе та близьких. Зовсім скоро ви зможете повернутися у свої будинки, а ті, що були зруйновані в ході цієї визвольної операції – будуть відбудовані!" - йдеться у заяві.

Зараз ми наступаємо, а вони обороняються: Буданов розповів про втрати росіян

неділя, 24 вересень 2023, 23:42

Голова ГУР МО Кирило Буданов дав інтерв'ю західним ЗМІ. Однією з тим були втрати під час повномасштабної російсько-української війни, повідомляють Патріоти України. Буданов заявив, що втрати Росії вищі, ніж в України. І це попри те, що наші захисники н...

Москва забирає у Татарстану 80% прибутків, Чингізхан забирав 10%, - голова уряду у вигнанні

неділя, 24 вересень 2023, 23:36

Татари Татарстану прагнуть державної незалежності від Росії. У цьому переконаний голова уряду незалежного Татарстану у вигнанні Рафіс Кашапов, який з 2018 року проживає у Великій Британії. Про це політик заявив порталу "Новинарня", передають Патріоти У...