Відбулась презентація нової моделі ударного безпілотника Bayraktar зі штучним інтелектом

На відміну від своїх попередників Kızılelma завдяки штучному інтелекту здатний до агресивних маневрів повітряного бою, що наближає його можливості до пілотованих літаків

Bayraktar - Kızılelma

Нову модель ударного безпілотника Bayraktar за назвою Kızılelma (Червоне яблуко) представили у вівторок, 30 серпня, у турецькому місті Самсун. Про це повідомляє турецьке інформагентство Anadolu. Презентація відбулася у рамках авіаційно-космічного фестивалю Teknofest Karadeniz.

Технічний директор компанії Baykar Teknoloji Сельчук Байрактар зазначив, що системи подібні до Bayraktar Kızılelma – це майбутнє військової авіації. Зокрема, він підкреслив, що вони здатні до "агресивного маневрування" і мають розвинену систему штучного інтелекту.
Нова модель дрону оснащена реактивним двигуном. Kızılelma для зльоту досить мінімальної довжини смуги: безпілотник здатний стартувати з палуби легкого авіаносця.
Bayraktar Kızılelma


Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 2 квітня

неділя, 2 квітень 2023, 8:03

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 02.04.23 складають:

"Несе дуже потужний заряд": Гуменюк розповіла про небезпеку ударів керованими авіаційними бомбами

неділя, 2 квітень 2023, 7:56

Російські загарбники змінили тактику ударів через зменшення запасів ракет. Окупанти вже не можуть завдавати масовані ракетні удари по Україні у такій кількості, як раніше, тож вони часто вони використовують керовані авіаційні бомби. Про це в ефірі "Апо...