Відбити Донбас без заходу на територію Росії дуже важко, - Віктор Андрусів

Відбивати Донбас від російських окупантів значно складніше, аніж деякі інші українські території. З тактичного погляду, для цього треба зайти на територію Росії. Про це 24 каналу розповів радник міністра внутрішніх справ Віктор Андрусів, передають Патріоти України.

Водночас такий крок потягне за собою багато міжнародних наслідків. Як розповів Андрусів, відбити Донбас без такого заходу дуже важко. "Значно складніше, я вважаю, відбивати Донбас. Чому? Тому що, аби його відбивати з тактичного погляду, потрібно розуміти, що ми повинні зайти на територію Росії, а це вже має багато далеких міжнародних наслідків", – зазначив радник глави МВС.

Варто зауважити, що за словами міністра оборони України Олексія Резнікова, наразі неможливо передбачити, коли закінчиться війна, яку Росія розв'язала проти України. Однак за оптимістичними прогнозами, це реально зробити ще у 2022 році.

Джерело: 24 канал

Хутко зник: Де зараз знаходиться глава Чернівецької УПЦ МП, у якого проходили обшуки СБУ

п’ятниця, 2 грудень 2022, 23:53

Митрополит Чернівецької єпартії УПЦ МП Мелетій, у якого, за свідченням СБУ, під час обшуків з-поміж іншого було знайдено документи про російське громадянство, поїхав до Молдови. Фото Мелетія на богослужінні в Молдові з’явилися на сторінці єпископства У...

Чи дійсно Києво-Печерська лавра перейшла до ПЦУ: Міністр культури звернув увагу на деякі нюанси

п’ятниця, 2 грудень 2022, 23:29

Власність всієї Києво-Печерської лаври перебуває у володінні держави, але обтяжена угодами, укладеними в різні часи та на різних умовах. У Мінкульті повідомили, що на сьогодні мова не йде про передавання Києво-Печерської лаври до Православної церкви Ук...