"Відчайдушне прохання Путіна": Експерт пояснив заяву Лукашенка про припинення війни в Україні

Нещодавня заява самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка до Росії та України оголосити "повне перемир’я" й почати переговори можна розглядати, як прохання президента РФ Володимира Путіна "про пощаду". Про це в ефірі телеканалу FREEДОМ розповів російський публіцист і політолог Андрій Піонтковський, передають Патріоти України.

"Запам’ятайте, 31 березня 2023 року — це дуже важливий день. Військовий злочинець уперше запросив про пощаду. А як інакше інтерпретувати ось цей дивовижний пасаж у тексті, озвучений Лукашенком? "Солдати обох сторін не розуміють, за що вони воюють". Як це не розуміють, за що воюють? А як же, де ж демілітаризація? Що солдат Путіна теж не розуміє, за що він воює? Це дуже важливий поворотний пункт", – зауважив екмперт..

На думку Піонтковського, у Вашингтоні заяву Олександра Лукашенка сприймають як відчайдушне прохання Путіна про перемир’я. "Він відчайдушно просить перемир’я. І ось уже це вже по суті, це вже перші начерки промови про капітуляцію", – сказав політолог.

"Білорусь можна звільнити...": Українські депутати влаштували першу розмову Тіхановської та полку Калиновського

середа, 7 червень 2023, 23:15

Депутатське об'єднання За демократичну Білорусь у Верховній Раді організувало публічну розмову лідерки об'єднаної опозиції Білорусі Світлани Тіхановської та полку імені Кастуся Калиновського, який воює у складі ЗСУ. Про це заявив народний депутат Украї...

Окупанти завдали ракетного удару: У Харкові пролунали потужні вибухи

середа, 7 червень 2023, 22:50

У Харкові у середу, 7 червня, під час повітряної тривоги пролунали вибухи. Росіяни вкотре атакували регіон ракетами - вони обстріляли Чугуївський район. Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов, передають Патріоти України. Повітряну триво...