"Відчули втрати на собі": Генералітет РФ саботує війну проти України, - Грозєв

Велика частина військового керівництва російської армії так чи інакше не підтримує війну Росії проти України. Ідеологічно вірять у "необхідність війни" не більше десяти людей, передають Патріоти України.

Такі висновки можна зробити на основі зламаного листування вищого керівництва Збройних сил РФ, отриманого Bellingcat, розповів журналіст-розслідувач видання Христо Грозєв в інтерв'ю Дмитру Гордону. Він зазначив, що значна частина вищого військового керівництва армії Росії уже саботує війну.

"Ми змогли отримати зламане листування. І там видно, що вони підтримують війну за наказом, але між собою її висміюють", – розповів Грозєв. Величезні втрати російського війська добре відчули на собі навіть високопоставлені військовослужбовці Росії.

"Навіть серед полковників і генералів є ті, чиї сини або племінники потрапили в полон чи стали вантажем 200. Такі вже повністю змінили своє ставлення", – наголосив журналіст-розслідувач.


Намагався потрапити на фронт: Затримано колишнього ватажка терористів "ДНР" Ігоря Гіркіна

субота, 13 серпень 2022, 21:26

Російські джерела повідомляють, що Ігор Гіркін (aka Стрєлков) намагався потрапити до орків на фронт, але був затриманий рашистами в Криму, передають Патріоти України. Гіркін відомий, як прихильник російської «спецоперації», проте критик дій Кремля та в...

Планам ворога не збутися: П'ята частина підрозділів ЗС РФ, залучених у війну в Україні, розгромлена, - Залужний

субота, 13 серпень 2022, 21:15

Пʼята частина підрозділів ЗС РФ, залучених до бойових дій в Україні, розгромлена. Про це у Telegram-каналі повідомив головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний, інформуючи про телефонну розмову з головою об’єднаного комітету начальників шт...