"Відчули втрати на собі": Генералітет РФ саботує війну проти України, - Грозєв

Велика частина військового керівництва російської армії так чи інакше не підтримує війну Росії проти України. Ідеологічно вірять у "необхідність війни" не більше десяти людей, передають Патріоти України.

Такі висновки можна зробити на основі зламаного листування вищого керівництва Збройних сил РФ, отриманого Bellingcat, розповів журналіст-розслідувач видання Христо Грозєв в інтерв'ю Дмитру Гордону. Він зазначив, що значна частина вищого військового керівництва армії Росії уже саботує війну.

"Ми змогли отримати зламане листування. І там видно, що вони підтримують війну за наказом, але між собою її висміюють", – розповів Грозєв. Величезні втрати російського війська добре відчули на собі навіть високопоставлені військовослужбовці Росії.

"Навіть серед полковників і генералів є ті, чиї сини або племінники потрапили в полон чи стали вантажем 200. Такі вже повністю змінили своє ставлення", – наголосив журналіст-розслідувач.


Україна офіційно "запросила" у Фінляндії винищувачі F-18 Hornet - ЗМІ

четвер, 23 березень 2023, 13:00

Україна може отримати винищувачі F-18 Hornet від Фінляндії. Уряд вже направив офіційний запит щодо отримання цих бойових "птахів" після візиту прем'єр-міністра Санни Марін до Києва. Про це йдеться у матеріалі фінської газети Helsingin Sanomat, яка пос...

Британська розвідка заявила, що армія РФ частково захопила підступи до Кремінної та хоче взяти Куп’янськ

четвер, 23 березень 2023, 12:43

Міністерство оборони Великої Британії з посиланням на дані розвідки повідомило, що Росія частково відновила контроль над підступами до міста Кремінна. Про це інформує міноборони Британії, передають Патріоти України. "Подекуди Росія досягла виграшу до к...