Відчуття омани: ОПУ запевняє, що не знає, з ким та чиїм коштом президент Зеленський відвідував Оман

В кабінет Андрія Єрмака на Банковій укладачі листа з цими питаннями мабуть не зазирали

В Офісі президента Україні не знають, хто літав із президентом Володимиром Зеленським у Оман в січні 2020 року. Таку офіційну відповідь надіслав ОПУ на запит "Української правди", зазначають Патріоти України.

Деталі: У відповіді вказується, що запити щодо вартості перельотів і проживання президента передали до Державного управління справами. На решту запитань в Офісі президента відповіді не виявилося.

Дослівно: "Інформація щодо решти порушених у Вашому запиті питань відсутня в Офісі Президента України".

Запит "Української правди" містив вимогу, згідно закону, надати інформацію про склад української делегації, що була в Омані, а також повідомити вартість проживання і перельотів української делегації. Також УП просило повідомити, чи підписувалися під час візиту в Оман якісь офіційні двосторонні документи.

Найкращий стрілець ЗСУ заявив, що хотів би знищити ворога номер один - Путіна (фото)

четвер, 24 червень 2021, 8:17

Військовослужбовець з позивним "Курт", який є найкращим стрільцем Збройних сил України, назвав свого ворога номер один. Це президент Росії Володимир Путін, передають Патріоти України. Боєць, який служить снайпером в одному з окремих розвідувальних бат...

Негативний відбір, або Путіну потрібні в "боярах" ідіоти: У Росії глава міськдуми з посмішкою привітала зі "святом" початку Другої світової війни в СРСР (відео)

четвер, 24 червень 2021, 7:10

Міська глава Рязані (РФ), голова місцевої думи Юлія Рокотянська публічно назвала "святом" день вторгнення нацистської Німеччини в СРСР і з посмішкою привітала з цією датою депутатів. Пізніше жінка виправдалася тим, що "обмовилася", зазначають Патріоти ...