Відчуття омани: ОПУ запевняє, що не знає, з ким та чиїм коштом президент Зеленський відвідував Оман

В кабінет Андрія Єрмака на Банковій укладачі листа з цими питаннями мабуть не зазирали

В Офісі президента Україні не знають, хто літав із президентом Володимиром Зеленським у Оман в січні 2020 року. Таку офіційну відповідь надіслав ОПУ на запит "Української правди", зазначають Патріоти України.

Деталі: У відповіді вказується, що запити щодо вартості перельотів і проживання президента передали до Державного управління справами. На решту запитань в Офісі президента відповіді не виявилося.

Дослівно: "Інформація щодо решти порушених у Вашому запиті питань відсутня в Офісі Президента України".

Запит "Української правди" містив вимогу, згідно закону, надати інформацію про склад української делегації, що була в Омані, а також повідомити вартість проживання і перельотів української делегації. Також УП просило повідомити, чи підписувалися під час візиту в Оман якісь офіційні двосторонні документи.

Москва готується до трибуналу по МН17: Новий прем'єр РФ Мішустін дозволив військовим збивати цивільні літаки

середа, 26 лютий 2020, 21:15

Військові РФ зможуть збивати цивільні літаки тільки після повідомлення про намір відкрити вогонь і попереджувального пострілу.​. Згідно з постановою, тепер ВС РФ зможуть знищувати навіть цивільні судна, які порушують кордон Російської Федерації. Удар д...

Путінцям буде несолодко: Туреччина стягує спецназ, танки, БМП і снайперів в провінцію Ідліб (відео)

середа, 26 лютий 2020, 20:59

У сирійську провінцію Ідліб, де до сих пір продовжуються бойові дії, перекидається додатковий контингент військ Турецької Республіки, передають Патріоти України. При цьому мова йде не тільки про бронетехніку (танки, бронетранспортери і армійські вантаж...