Відгукнулась максимально жертовна допомога Україні: Данія визнала, що наразі не може виконати свої зобов’язання перед НАТО

Данія має серйозні недоліки у питанні захисту власної території і не може виконувати свої зобов’язання перед Північноатлантичним Альянсом.

Про це Командувач сухопутних сил Данії генерал-майор Арпе Нільсен розповів в інтерв'ю Reuters.

У межах зобов'язань перед НАТО Данія отримала завдання створити важку піхотну бригаду, але процес затримується зокрема через те, що всі 19 самохідних артилерійських установок Caesar Данія передала Україні.

"Нам потрібно стати сильнішими і виправити усе те, чим ми нехтували протягом багатьох років після падіння Берлінського муру", – заявив Нільсен.

"Найбільша прогалина, яку ми маємо – це кадри. Я вважаю, що ми повинні використовувати всі інструменти, які є в нашому арсеналі, щоб залучити й утримати молодь", – додав він.

Нільсен також наголосив на важливості розбудови військової інфраструктури й техніки, а також "надання молоді можливості проходити військову підготовку в кращих умовах".

"Данія, яка була одним із засновників Північноатлантичного Альянсу, після завершення "холодної війни" скоротила свій військовий потенціал, переорієнтувавши його на миротворчі операції на Близькому Сході та в Африці", - додає видання.

Конаючому диктатору Білорусі прискорюють кінець: Українські депутати влаштували першу розмову Тихановської та полку імені Калиновського

середа, 7 червень 2023, 22:18

Депутатське об’єднання "За демократичну Білорусь!" у Верховній раді України організувало публічну розмову лідерки об’єднаної опозиції Білорусі Світлани Тихановської та полку імені Кастуся Каліновського, який воює у складі Збройних Сил України. . Про...

Ілон Маск поширив відео зі звинуваченнями України в підриві Каховської ГЕС

середа, 7 червень 2023, 21:56

Ексведучий Fox News Такер Карлсон, відомий своєю активною підтримкою РФ, опублікував відео, у якому звинуватив Україну в підриві Каховської ГЕС. Його пост розповсюдили деякі відомі люди, серед яких Ілон Маск та американський конгресмен Метт Гейтц Перши...