"ВІдіграє ключову роль": У Франції заявили, що очікують від Китаю "чітких сигналів" для Росії щодо війни в Україні

Міністр закордонних справ Франції Стефан Сежурне заявив, що його країна очікує від Китаю "чітких сигналів" Росії у зв'язку з війною в Україні. Про це він сказав під час візиту до Пекіна у понеділок, 1 квітня, інформує Le Dauphine, передають Патріоти України.

"Ми очікуємо, що Китай надішле Росії дуже чіткі сигнали. Китай вочевидь відіграє ключову роль у забезпеченні незалежності України та поваги до міжнародного права, включно з її суверенітетом", - наголосив Сежурне.

Видання зазначає, що західна спільнота регулярно закликає Китай відігравати активнішу роль у цьому конфлікті, використовуючи свій вплив на Росію.

"Як я вже казав вам, міністре, ця війна стосується усієї міжнародної спільноти", - сказав французький міністр своєму китайському колезі, який не згадав конкретно про війну в Україні у своєму вступному слові на початку пресконференції.

Він також підкреслив, що Захід переконаний, що міцного миру не буде, якщо він не буде узгоджений з українцями. "Не буде безпеки для європейців, якщо не буде миру відповідно до міжнародного права. Тому для нас це дуже важливе питання, і саме тому Франція має намір підтримувати тісний діалог із Китаєм", - заявив міністр.

Можуть планувати держпереворот: Прокуратура Болгарії вимагає розпуску двох проросійських організацій

четвер, 23 травень 2024, 12:42

У Болгарії прокуратура через суд домагається закриття двох проросійських воєнізованих організацій. Позов про розпуск «Болгарської військової спілки імені Василя Левського» та його частини, Болгарського Національного Ополчення «Шипка», подано 22 травня ...

Окупанти завдали близько десяти ударів по Харкову, є загиблі

четвер, 23 травень 2024, 11:45

У четвер, 23 травня, у Харкові прогриміла серія вибухів. Про це повідомив мер міста Ігор Терехов, передають Патріоти України. Оновлено 11:36. Терехов заявив, що на місці ще одного удару ворожої ракети виявлено тіло ще одного загиблого. Ще одна людина п...