"Відхопив нафтоносні райони": Рамзан Кадиров стане головним руйнівником Кремля, - Жданов

Протести проти мобілізації в Дагестан можуть стати стартом процесів, які згодом виллються в парад суверенітетів у РФ, а Дагестан стане "першою ластівкою". Військовий експерт, полковник запасу Олег Жданов розповів у інтерв'ю "Главреду", що в Дагестані хтось дуже добре керує протестом, навіть якщо судити чисто з організаційних питань, передають Патріоти України.

"По-перше, там на перший план поставили жінок, і, якщо поліція почне бити жінок, дагестанці просто переріжуть і всю цю поліцію, і Росгвардію. Тому боротися з цим протестом дуже проблематично. По-друге, через Інтернет висуваються вимоги і ультиматуми владі, ставляться завдання перед протестувальниками і говорять їм, чим потрібно запасатися (зокрема, рекомендують запасатися шинами, щоб палити федеральну трасу, перекривати її, зупиняти залізницю і т.д.)", - пояснив експерт.

Також він зазначив, що Кремль робить помилку за помилкою і за цим послідував сніжний ком. "Адже поруч Чечня, у якої з Дагестаном величезні проблеми, тому що Кадиров відхопив нафтоносні райони Дагестану, переділив території за допомогою свого друга Путіна. Тому, природно, у Дагестану серйозні претензії до Чечні. А тут ще Кадиров виходить і оголошує: "а Чечню не стосуватиметься мобілізація – ми вже свій борг заплатили на 240%". Хоча саме в Дагестані найбільше число загиблих на війні в Україні. Так хто тоді скільки заплатив?",- зазначив Жданов.

Також експерт упевнений, що Рамзан Кадиров посприяє падінню путінського режиму. "Я завжди говорив, що Рамзан Кадиров стане головним руйнівником Кремля. І руйнувати він його буде якраз такими заявами. По-перше, зараз вбивається кіл між суб'єктами Федерації (чому чеченців не призивають, а дагестанців продовжують закликати?). По-друге, подивіться, з ким розмовляє Росія в Дагестані, кого викликала в Москву для вирішення питання – главу Дагестану, але не лідера громадської думки, не імама. Тобто в Москву викликали людину, яка знаходиться на чолі командно-адміністративної системи самого Дагестану, і в соцмережах дагестанці відразу ж написали: "Наш гауляйтер – зрадник". Так що Дагестан - це "перша ластівка", і далі буде більше", - підсумував Жданов.

"Все може скластися": РФ може використати ракетну атаку для наступальної операції, - військовий експерт

понеділок, 5 грудень 2022, 19:56

Масований ракетний обстріл інфраструктури України у майбутньому може мати військове значення, коли співпаде ракетний обстріл і потенційний блекаут з початком якоїсь наступальної операції на новому напрямку. Про це в ефірі "1+1" в рамках національного ...

"Ракети добра": У РФ заявили, що завдають масованого удару по Україні з "гуманітарними цілями"

понеділок, 5 грудень 2022, 19:28

У країні-агресорі РФ видали чергову цинічну заяву про ракетні удари по об'єктах інфраструктури України. Зокрема, ексчлен Держдуми Сергій Марков заявив, що окупанти завдають масованого удару по Україні з "гуманітарними цілями", передають Патріоти Україн...