
Через ракетний удар по Україні 5 грудня найскладнішою ситуація із електропостачанням є в Київській та Одеській областях. У деяких регіонах застосовані аварійні відключення світла. Про це повідомили в "Укренерго", передають Патріоти України.
Росіяни 5 грудня увосьме масовано обстріляли українську енергосистему. Через це у багатьох регіонах були запровадженні аварійні відключення електрики. Найбільше ушкоджень через обстріли зазнали енергетичні об'єкти у Київській та Одеській областях. Наразі в Одесі відновлюється електропостачання.
"На відновлення обсягів виробництва електроенергії до рівня, який був до ракетної атаки 5 грудня, потрібно ще кілька діб. Наразі всім областям доведено ліміти споживання електроенергії. На жаль, вже є регіони, де перевищено ліміти споживання, тому застосовано режим аварійних відключень", - повідомили в "Укренерго".
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...