"Відкобзонили" під Бахмутом: ЗСУ "віддячили" ще одному "бойовому" попу РПЦ (фото)

На війні в Україні ліквідовано ще одного "бойового попа" Російської Православної церкви, який допомагав окупантам вбивати українців, Денис Волін ("ієромах Дамаскін"). Про ліквідацію пишуть російські ЗМІ, передають Патріоти України.

Пропагандисти зарахували попа в "небесний взвод" "зажмурених" російських батюшок. "Відкобзонили" Воліна 22 січня в боях під Бахмутом. Стверджується, що ієромах Дамаскін допомагав загарбникам евакуювати "трьохсотих". Під час чергової вилазки Волін і зловив "подарунок" від ЗСУ.

Волін фотографувався з російськими терористами в рясі і бронежилеті. У цивільному житті піп шукав кістки полеглих в роки Другої світової солдатів Червоної Армії.


У Лукашенка паніка через постачання Україні снарядів зі збідненим ураном - пригрозив ядерною зброєю

середа, 22 березень 2023, 14:55

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко істерично відреагував на заяву про постачання Великою Британією до України бронебійних снарядів з оболонками зі збідненого урану і пригрозив, що Росія передасть Білорусі ядерні боєприпаси. Про ц...

"Маю честь сьогодні бути тут": Зеленський раптово з'явився під Бахмутом (відео)

середа, 22 березень 2023, 14:53

Президент України Володимир Зеленський відвідав найгарячішу ділянку фронту. . «Донеччина. Передові позиції українських військових на Бахмутському напрямку. Маю честь сьогодні бути тут і нагородити наших героїв. Потиснути руку і подякувати за захис...