Відкрили якраз незадовго до вторгнення: У Мелітополі окупанти перетворили льодову арену на морг (відео)

Російські військові, що окупували місто Мелітополь, почали стягувати туди своїх загиблих товаришів. На морг вони перетворили місцеву льодову арену. Про це повідомляє Telegram-канал видання "РІА Мелітополь". Скупчення окупантів біля будівлі зняли місцеві жителі, передають Патріоти України.

Наголошується, що військовослужбовці РФ періодично охороняють льодову арену на проспекті Богдана Хмельницького. А 22 березня до будівлі вони підігнали вантажівку з "карателями" у чорній формі.

"Ці підрозділи відповідають за розгін мирних демонстрантів й охорону громадського правопорядку. Під час проведення в Мелітополі антиокупаційних мітингів і масових маршів вони з'являлися на вулиці Університетській із автозаками", – йдеться у повідомленні.

Там наголосили, що саме до льодової арени окупанти звозять і зберігають там трупи російських солдатів. Сама будівля перебуває під охороною зазначеного підрозділу. "Для цього вони й підігнали охоронців. Тобто льодова арена в Мелітополі перетворилася на морг для солдатів РФ", – пишуть у мережі.

Примітно, що льодова арена у Мелітополі є першою не лише у місті, а й усій Запорізькій області. Її відкрили лише наприкінці грудня 2021 року. З початку російського вторгнення вона не приймає відвідувачів.

МЗС – місії ООН на "порушення прав" російських загарбників в Україні: Неприйнятно покладати відповідальність на жертву агресії

субота, 25 березень 2023, 5:57

По суті оприлюднені висновки моніторингової місії ООН цілком вкладаються у наротив російської пропаганди - "нє всьо так адназначна". Міністерство закордонних справ України у відповідь на висновки Моніторингової місії ООН щодо порушення прав людини стос...

"Проста мясо кончілась": Росія відмовилася від подальшого наступу і зосереджується на стримуванні ЗСУ – Bloomberg

субота, 25 березень 2023, 5:28

За даними видання Bloomberg, Кремль відмовився від планів подальшого наступу в Україні цієї весни і зосередиться на стримуванні українського контрнаступу. . Видання зазначає, що Росія прийняла таке рішення після того, як не змогла завоювати значних ...