
Депутати від "Слуги народу", які 21 жовтня вирушили з поїздкою на Донбас, ночували там у землянках і бункерах. В результаті деякі зізналися, мовляв, у них "відкрилися очі" на те, що відбувається там. Подробицями про першу добу перебування на передовій поділився глава фракції СН Давид Арахамія. Він записав відео, яке опублікував канал PavlovskyNews, передають Патріоти України.
Так, за словами "слуги", спочатку їм було поставлено завдання, щоб не було ніяких привілеїв і нардепи могли відчути повноту тих атмосфери і реалій, з якими стикаються військові на лінії фронту.
Крім цього, він зазначив, що також депутати побували на позиціях української армії там, де це дозволено, вечеряли разом із бійцями. "Загальне враження: звичайно, багатьом відкрилися очі на те, як це відбувається. Ми обговорювали зокрема і мирні ініціативи. Різна реакція у військових і місцевих жителів", – зізнався нардеп.
Він зазначив, що в результаті "слуги" записали великий перелік того, що потрібно військовослужбовцям, а також системних змін, які необхідно робити в армії. Після поїздки все почуте нардепи планують звести в один документ і вже на комітеті нацбезпеки і оборони в Раді будуть реалізовувати це "у вигляді конкретних законодавчих ініціатив".
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...