Відкрито кримінальне провадження стосовно “мосту Кличка”

Національне антикорупційне бюро почало кримінальне провадження через ймовірну розтрату під час будівництва мосту між парками “Хрещатий” та “Володимирська гірка” у Києві. Про це йдеться у відповіді НАБУ юристам Bihus.Info, зазначають Патріоти України.

Справу відкрили за підозрою в розтраті або зловживанні службовим становищем працівниками КП “Інженерний центр”, які не провели архітектурний конкурс, незважаючи на вимоги законодавства.

У травні журналісти видання “Наші гроші” встановили, що “міст Кличка” побудували з численними порушеннями законодавства:

– державна архітектурна інспекція видала дозвіл на будівництво, хоча у замовника не було всіх документів;

– вже після отримання дозволу проект був змінений, в результаті чого вартість зросла на 100 млн грн;

– архітектурного конкурсу на проект мосту так і не відбулося, а замовлення віддали фірмі, яка пов’язана з Віталієм Кличком.

Зазначається, що раніше представники КМДА позиціонували міст як результат конкурсу 2013 року, але після скандалу з архітекторами швейцарської компанії Leuppi & Schafroth Architekten, які заявили, що міст у Києві побудований за їх проектом, в КМДА офіційно визнали порушення закону: ніякі ідеї або концепції учасників конкурсу 2013 року не використовувалися, а будівництво відбувається з власної концепції ТОВ “Проектні Системи ЛТД”.

Після публікації журналісти звернулися до юристів Bihus.Info, а ті повідомили у НАБУ про ознаки можливого правопорушення, передбаченого статтею 191 КК (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

"Сам напівсліпий, живу на таблетках": Російський інструктор "втішив" мобілізованих заявою, що воювати доведеться всім (відео)

середа, 28 вересень 2022, 13:00

Так звана "часткова" мобілізація у Росії торкнулася абсолютно всіх. Інструктори відкрито кажуть, що на фронт відправлятимуть навіть тих, хто не підлягає призову. Зокрема, йдеться про людей з тяжкими хворобами та навіть з інвалідностями. Запис "мотиваці...

Українські військові підпалили техніку окупантів за допомогою... склянки (відео)

середа, 28 вересень 2022, 12:52

Для того, щоб підпалити автівку російських загарбників, українські воїни використали пластикову склянку. Відео з'явилось в «Оперативний ЗСУ», передають Патріоти України. На ньому помітно, як українські захисники з 60-ї бригади ЗСУ випробували черговий ...