Відкрито погрожують стратою: "ДНР" розпочало судилище над полоненими іноземцями, котрі у лавах ЗСУ захищали Україну

Згідно з повідомленнями, усі п’ятеро не визнали себе винними за звинуваченнями в найманстві та підготовці до "захоплення влади силою", передають Патріоти України.

Увазі незалежне терористичне угруповання «ДНР» висунули звинувачення п’ятьом захопленим в Україні іноземцям у найманстві під час «судового процесу», який почався 15 серпня, повідомили російські ЗМІ.

Російське державне агентство ТАСС цитує «суддю» у справі, який заявив, що звинувачення проти трьох чоловіків – шведа Матіаса Густавсона, хорвата Векослава Пребега і британця Джона Гардінга – передбачають покарання у вигляді страти.

Згідно з повідомленнями, усі п’ятеро не визнали себе винними за звинуваченнями в найманстві та підготовці до «захоплення влади силою».

На концерті Кобзона тримається аншлаг, у росіян знову висока утилізація артилерії: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 21 квітня

вівторок, 21 квітень 2026, 7:10

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 21.04.26 орієнтовно склали:

Рускій мір і його "вєлічіє" без прикрас: Посол України при в ООН Мельник навів статистику про туалети в РФ - справжнє Середньовіччя

вівторок, 21 квітень 2026, 7:00

Постійний представник України при ООН Андрій Мельник під час засідання Ради Безпеки 20 квітня звернув увагу на контраст між життєвими умовами громадян Росії та амбіціями Кремля щодо статусу "великої держави". Посилаючись на офіційні дані, дипломат зазн...