Відкрити очі на небезпечні реалії: Україна сьогодні фактично живе за сценарієм серіалу "Слуга народу", - Рябошапка

Свобода слова Савіка Шустера

Зараз ми фактично переживаємо сюжети з телесеріалу “Слуга народу” із Володимиром Зеленським у головній ролі. Багато подій з цього серіалу знаходять відображення в сучасному житті. Про це в ефірі ток-шоу Свобода слова Савіка Шустера заявив перший генпрокурор Зеленського Руслан Рябошапка, зазначають Патріоти України.

“У серіалі “Слуга народу” є багато цікавих сюжетів, які знаходять відображення в сучасному житті. Зараз фактично ми проживаємо серії, певні епізоди з цього серіалу. Тому дуже важливо цей серіал передивитися всім”, – порадив колишній генпрокурор.

Рябошапка переповів два епізоди з серіалу, які навели його на думку провести аналогії з політичними реаліями в Україні за президенства Володимира Зеленського.

“Одна з серій говорить про те, що президент хотів проводити прозорі конкурси на посади на державну службу, але ці конкурси не вдались і тому президент вирішив віддати посади людям, яких він знає особисто, які є близькі й ним перевірені”, – розповів Рябошапка.

“Інша історія, 20 серія, це боротьба з олігархами. Президент намагається подолати олігархічний устрій економіки, олігархи шаленіють, вони не знають, як цьому протидіяти, але президент не здається”, – додав ексгенпрокурор.

Сплатити хабар фінансово здатні не усі: Чоловіків із реєстрацією в "ДНР" не випускають навіть у Росію

середа, 17 серпень 2022, 19:14

На Донеччині чоловіків із міст, окупованих Росією з 2014 року, не випускають за кордон "ДНР" ні в Росію, ні навіть на захоплену частину Запоріжжя. Про це у Телеграмі повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, інформують Патріоти Украї...

У Путіна підгорає, а Медведєв трясе повітрям: Орєшкін розповів, що коїться на "болотах"

середа, 17 серпень 2022, 18:44

Росія активно готується до проведення так званих референдумів на захоплених територіях на півдні України. Зокрема, днями гауляйтер Запорізької області Євген Балицький заявив про початок підготовки до "голосування". Усі ці розмови призвели до нещодавньо...