Відкрити очі на небезпечні реалії: Україна сьогодні фактично живе за сценарієм серіалу "Слуга народу", - Рябошапка

Свобода слова Савіка Шустера

Зараз ми фактично переживаємо сюжети з телесеріалу “Слуга народу” із Володимиром Зеленським у головній ролі. Багато подій з цього серіалу знаходять відображення в сучасному житті. Про це в ефірі ток-шоу Свобода слова Савіка Шустера заявив перший генпрокурор Зеленського Руслан Рябошапка, зазначають Патріоти України.

“У серіалі “Слуга народу” є багато цікавих сюжетів, які знаходять відображення в сучасному житті. Зараз фактично ми проживаємо серії, певні епізоди з цього серіалу. Тому дуже важливо цей серіал передивитися всім”, – порадив колишній генпрокурор.

Рябошапка переповів два епізоди з серіалу, які навели його на думку провести аналогії з політичними реаліями в Україні за президенства Володимира Зеленського.

“Одна з серій говорить про те, що президент хотів проводити прозорі конкурси на посади на державну службу, але ці конкурси не вдались і тому президент вирішив віддати посади людям, яких він знає особисто, які є близькі й ним перевірені”, – розповів Рябошапка.

“Інша історія, 20 серія, це боротьба з олігархами. Президент намагається подолати олігархічний устрій економіки, олігархи шаленіють, вони не знають, як цьому протидіяти, але президент не здається”, – додав ексгенпрокурор.

Суми чинитимуть опір: Будівлю патрульної поліції області укрірили для оборони стіною мішків з піском: що відбувається і чому не треба панікувати. Фото

субота, 29 січень 2022, 8:25

Варто зазначити, що у випадку наступу росіян на Харків, Суми опиняться на шляху одного з можливих напрямків удару. 300-тисячне місто ,що розташоване всього в 20 км від державного кордону може видатись московським стратегам легкою здобиччю. У Сумах буді...

Конгресмени США визначаються зі змістом і перспективою прийняття законопроекту про статус "НАТО Плюс" для України

субота, 29 січень 2022, 8:10

Члени Конгресу США не очікують на швидке ухвалення законопроєкту, який передбачає надання Україні статусу "НАТО Плюс", необхідного, щоб спростити та пришвидшити продаж Україні окремих американських оборонних товарів та послуг. . Про це 28 січня під ...