Відмова від курсу в ЄС та російська мова як державна,територіальні поступки: МЗС РФ оновило "вимоги" Україні для "врегулювання"

Заступник глави міністерства закордонних справ Росії Михайло Галузін висунув Україні вимоги для "врегулювання" "конфлікту". Чиновник держави-агресора розмріявся про відмову Києва від прагнення до Європейського Союзу та визнання російської мови державною, передають Патріоти України.

Про "хотілки" російського заступника міністра повідомили росЗМІ. Крім того, Галузін заявив, що, на думку МЗС РФ, Україна не погоджувала із Заходом атаку на Кремль.

Також у наївних мріях МЗС РФ Україна "повинна":

– відмовитися від спротиву;

– відмовитися від постачань західної зброї;

– відмовитися від вступу до НАТО та Євросоюзу;

– визнати "нові територіальні реалії" (окупацію Росією частини своєю території. - ред.);

– надати російській мові статус державної;

– "дотримуватися свободи віросповідання".

Нагадаємо, раніше очільник того самого відомства Сергій Лавров також почав диктувати Києву свої "умови". Він заявив, що переговори нібито можливі лише "на основі врахування російських інтересів".

Водночас глава МЗС РФ заявив, що міжнародні експерти "намагаються посадити Росію за стіл переговорів", проте не уточнив, що це у Москві вже буквально благають Україну про діалог.

Заклики західних країн вивести російські війська з території суверенної незалежної української держави Лавров цинічно назвав "неохайним прийомом".

Водночас в Інституті вивчення війни повідомили, що Росія знову активізувала інформаційну кампанію, щоби змусити Захід підштовхнути Україну піти на поступки. Кремль хоче, щоб українська влада вела переговори на вигідних для Росії умовах.

"Оздоровлюємо та навчаємо": У Білорусі захотіли "похизуватися" перед іноземними послами викраденими в Україні дітьми

субота, 30 вересень 2023, 13:28

Білоруська влада має намір легалізувати воєнний злочин викрадення українських дітей з тимчасово окупованих територій. Про це йдеться в заяві Міністерства закордонних справ України, передають Патріоти України. Зокрема, 4 жовтня білоруська сторона має на...

На Волині УПЦ МП покарала священника за богослужіння разом із ПЦУ за полеглих воїнів

субота, 30 вересень 2023, 11:59

Митрополит Волинський і Луцький Нафанаїл УПЦ МП тимчасово заборонив у священнослужінні протоієрея Олександра Колба, настоятеля Маріє-Магдалинінського храму Луцька. Відповідний указ було опубліковано вчора, 29 вересня, передають Патріоти України. Зокрем...