Відмовників більше, ніж тих, хто хоче їхати до України: Військовий експерт розповів про настрої в армії РФ

У Росії кількість військових, які відмовляються їхати воювати в Україну перевищує кількість тих, хто погоджується. Про це 15 липня в ефірі ТСН у рамках телемарафону заявив військовий експерт Олег Жданов, передають Патріоти України.

"Від початку війни у російських військових частинах з'явилися такі стенди з написом: "Вони відмовились виконувати бойове завдання" і там з'являлися фотографії і список офіцерів і військових, які відмовилися їхати до України для участі у цій війні. Так от на сьогоднішній день вони вже прибирають ці стенди, оскільки кількість тих, хто відмовився, перевищує кількість тих, хто погодився", - наголосив він.

Жданов додав, що у частинах і військових містечках, лише одиниці тих, хто погоджується підписувати згоду на участь у бойових діях. Більшість відмовляється аж до звільнення з лав збройних сил Росії.

Менші, ніж в росіян при обороні: Військовий розказав про втрати ЗСУ у наступі

понеділок, 3 жовтень 2022, 19:59

Росіяни намагаються накопичувати серйозні сили в районі Сєвєродонецька та Лисичанська. Втрати цих населених пунктів може стати черговою великою політичною поразкою, передають Патріоти України. Як наголосив військовий ЗСУ, народний депутат та секретар К...

У ЗСУ розповіли про просування військових на півдні - збито Су-25 росіян

понеділок, 3 жовтень 2022, 19:56

Сьогодні на півдні українські військові підрозділи виконали 196 вогневих завдань для забезпечення підтримки просування ЗСУ. Про це повідомив спікер оперативного командування "Південь" Владислав Назаров, коментуючи обстановку станом на 14:00, передають...