
Колишній начальник Генерального штабу ЗСУ Віктор Муженко прокоментував заяву глави Генштабу Руслана Хомчака про те, що зараз не стоїть питання про прохід кораблів ВМС через Керченську протоку, так як в Генштабі не збираються більше ризикувати українцями. Про це Муженко сказав в інтерв’ю ВВС.
“Мова не йде про те, що ми ризикуємо українцями і будемо рахувати, скільки людей покладемо на тому чи іншому напрямку або скільки їх потрапить в полон. Це неправильний підхід. Україна повинна захищати свої інтереси, територіальну цілісність та незалежність. На жаль, ми за це платимо втратами наших людей, військовослужбовців у першу чергу”, – сказав екс-начальник Генштабу, відповідаючи на питання, чи погоджується він з Хомчаком.
25 травня Міжнародний трибунал ООН по морському праву зобов’язав Росію звільнити полонених моряків, проте РФ поки відмовляється виконувати цю вимогу.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...