Відмову відправляти кораблі ВМСУ через Керченську протоку: Екс-голова Генштабу ЗСУ Муженко розкритикував заяву Хомчака

Публічна відмова від своїх морських комунікацій, це визнання з їх анексії державою-агресором

Колишній начальник Генерального штабу ЗСУ Віктор Муженко прокоментував заяву глави Генштабу Руслана Хомчака про те, що зараз не стоїть питання про прохід кораблів ВМС через Керченську протоку, так як в Генштабі не збираються більше ризикувати українцями. Про це Муженко сказав в інтерв’ю ВВС.

“Мова не йде про те, що ми ризикуємо українцями і будемо рахувати, скільки людей покладемо на тому чи іншому напрямку або скільки їх потрапить в полон. Це неправильний підхід. Україна повинна захищати свої інтереси, територіальну цілісність та незалежність. На жаль, ми за це платимо втратами наших людей, військовослужбовців у першу чергу”, – сказав екс-начальник Генштабу, відповідаючи на питання, чи погоджується він з Хомчаком.

25 травня Міжнародний трибунал ООН по морському праву зобов’язав Росію звільнити полонених моряків, проте РФ поки відмовляється виконувати цю вимогу.

Хіти тижня. Стало відомо, хто може потрапити на місце загиблого нардепа Давиденка в Раді

субота, 30 травень 2020, 1:00

Варто зазначити, що на минулих виборах в український парламент «Радикальна партія» не подолала 5-процентний бар'єр, в результаті чого Олег Ляшко не пройшов в Раду. Олег Ляшко - уродженець Чернігова. Саме по цьому округу - 208 - лідер «Радикальної парті...

Розпочались пуски Х-29Т з МіГ-29 МУ2

субота, 30 травень 2020, 0:40

Розпочався етап випробувань з бойовим застосуванням керованого ракетного озброєння Х-29Т типу «повітря-поверхня» з літака МіГ-29 МУ2. Розпочались льотно-конструкторські випробування модернізованого літака МіГ-29 МУ2 з комплексом керованого ракетного оз...