Відмову відправляти кораблі ВМСУ через Керченську протоку: Екс-голова Генштабу ЗСУ Муженко розкритикував заяву Хомчака

Публічна відмова від своїх морських комунікацій, це визнання з їх анексії державою-агресором

Колишній начальник Генерального штабу ЗСУ Віктор Муженко прокоментував заяву глави Генштабу Руслана Хомчака про те, що зараз не стоїть питання про прохід кораблів ВМС через Керченську протоку, так як в Генштабі не збираються більше ризикувати українцями. Про це Муженко сказав в інтерв’ю ВВС.

“Мова не йде про те, що ми ризикуємо українцями і будемо рахувати, скільки людей покладемо на тому чи іншому напрямку або скільки їх потрапить в полон. Це неправильний підхід. Україна повинна захищати свої інтереси, територіальну цілісність та незалежність. На жаль, ми за це платимо втратами наших людей, військовослужбовців у першу чергу”, – сказав екс-начальник Генштабу, відповідаючи на питання, чи погоджується він з Хомчаком.

25 травня Міжнародний трибунал ООН по морському праву зобов’язав Росію звільнити полонених моряків, проте РФ поки відмовляється виконувати цю вимогу.

Експрезидент вбачає в цьому "руку Кремля": За що влада "кошмарить" Порошенка?

понеділок, 18 листопад 2019, 21:52

Проєкт подання зняття недоторканості з колишнього президента готовий. Власне, особливий інтерес Державного бюро розслідувань саме до Порошенка вже давно не дивує: голова цього органу Роман Труба заявляв, що прізвище екс-президента фігурує аж у 13 крим...

Москва буде останньою: У Епіфанія вірять, що усі православні церкви визнають УПЦ.

понеділок, 18 листопад 2019, 21:29

Архієпископ Євстратій зізнається, що не хоче говорити, яка саме церква стане наступною. За словами архієпископа, є кілька церков, чия позиція значною мірою залежна від Москви. «Плюс в кожній з помісних церков є свої внутрішні обставини, є певні питання...