Відмовилася брати участь в акції "Безсмертний полк": У Росії брат на 9 травня зарізав сестру

Росіянин зарізав сестру, тому що вона відмовилася йти на акцію "Безсмертний полк". Трагедія сталася в одному з сіл Іркутської області Російської Федерації. Про це пише російське пропагандистське видання "Тайга. Інфо", передають Патріоти України.

За даними слідства, 9 травня до сестри та брата прийшла в гості племінниця. Родичі були напідпитку й між ними розгорівся скандал через нагороду батька, яка зникла. "Вони ніяк не могли вирішити, кому будинок повинен належати. Під час сварки брат також дорікнув сестру в тому, що вона відмовилася брати участь в акції "Безсмертний полк", організованій в цей день в їхньому селі. Жителі проходили з портретами своїх родичів, які воювали за часів ВВВ. У відповідь на докір вона сказала, що не стала цього робити, оскільки батько не заслужив цих почестей, що сильно обурило брата", - йдеться в повідомленні.

Родичі продовжили випивати. У якийсь момент жінка пішла спати, а її брат встромив ніж їй в груди, коли вона вже заснула. Постраждала померла від отриманих травм. Підозрюваний визнав свою провину, але заявив, що винен алкоголь.

Удар по Криму? ДАЛІ БУДЕ! Від ДЖАНКОЯ ДО КЕРЧІ треба евакуюватися.

п’ятниця, 12 серпень 2022, 2:37

Про оперативну обстановку на фронті станом на вечір 11 серпня 2022 року. Про звільнення Криму на Херсонщини, та про оперативну обстановку на фронті станом на вечір 11 серпня 2022 року . 00:00 - що сталося на аеродромі Саки біля селища Новофедорівка 9 с...

Зрив обміну військовополонених і російські ІПСО: нові подробиці звільнення омбудсменки Денісової.

п’ятниця, 12 серпень 2022, 2:12

Розхитування теми бранців – елемент інформаційно-психологічної спецоперації кремля. Обстріл росіянами колонії в Оленівці, де утримували полонених "азовців", – невипадковість. Так само, як і "злив" у мережу відео з кастрацією та вбивством українського в...