Відмовились воювати в Україні: У Росії суд покарав 115 членів "Росгвардії"

У Росії 115 службовців "Росгвардії" відмовились воювати в Україні. Нальчикський гарнізонний військовий суд у Кабардино-Балкарії РФ визнав їх винним та звільнив від проходження служби. Про це повідомляють російські засоби масової пропаганди, передають Патріоти України.

Росгвардійців звинуватили у невиконанні наказу та за рішенням суду звільнили зі служби. За даними суду країни-окупантки, росіяни відмовились брати участь у так званій "спецоперації" та повернулись у місця постійної дислокації.

"У судовому засіданні було досліджено відповідні накази про залучення позивачів до виконання службового завдання, складені щодо них протоколи про грубі дисциплінарні провини та інші необхідні документи, а також допитані як свідки посадові особи Росгвардії", - зазначили в суді держави-агресорки. Це рішення ще можна оскаржити в іншій інстанції суду.

"Успішно провів операцію зі згортання зусиль": В Україні знищили лейтенанта армії РФ (фото)

четвер, 6 жовтень 2022, 12:14

У ході війни РФ проти України ліквідували лейтенанта російської армії Романа Ликова. Про це повідомив офіцер ЗСУ Анатолій Штефан (Штірліц) у телеграмі, передають Патріоти України. "Лейтенант Роман Ликов успішно провів операцію зі згортання та організов...

У вбитих були зв'язані руки: У Карабасі знайдено братську могилу часів війни 1990-х років (фото)

четвер, 6 жовтень 2022, 11:59

У звільненому від окупації у 2020 році селі Еділлі Ходжавендського району Азербайджану виявлено масове поховання. Судячи зі знайдених тут фрагментів речей і одягу, в могилі поховані військовослужбовці. Про це повідомляє Аaljazeera, передають Патріоти У...