
У Росії 115 службовців "Росгвардії" відмовились воювати в Україні. Нальчикський гарнізонний військовий суд у Кабардино-Балкарії РФ визнав їх винним та звільнив від проходження служби. Про це повідомляють російські засоби масової пропаганди, передають Патріоти України.
Росгвардійців звинуватили у невиконанні наказу та за рішенням суду звільнили зі служби. За даними суду країни-окупантки, росіяни відмовились брати участь у так званій "спецоперації" та повернулись у місця постійної дислокації.
"У судовому засіданні було досліджено відповідні накази про залучення позивачів до виконання службового завдання, складені щодо них протоколи про грубі дисциплінарні провини та інші необхідні документи, а також допитані як свідки посадові особи Росгвардії", - зазначили в суді держави-агресорки. Це рішення ще можна оскаржити в іншій інстанції суду.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....