Відмовилися голосувати на псевдореферендумі: Окупанти у Каховці викрали подружжя (фото)

За відмову проголосувати на псевдореферендумі російські військові викрали подружжя — Владислава та Ганну Сибірських. Про їхнє місце перебування наразі невідомо. Про це повідомляє Каховська міська територіальна громада у Facebook, передають Патріоти України.

Зазначається, що 25 вересня зі свого будинку подружжя забрали озброєні військові РФ в присутності жінок, які носили урни для голосування та списки.

"Ніхто ніколи не сумнівався щодо брехливих обіцянок окупантів стосовно вільного волевиявлення наших громадян на цьому псевдореферендумі. 25 вересня, за відмову проголосувати, зі свого будинку озброєними військовими рф в присутності жінок, які носили урни для голосування та списки, було забрано подружжя каховчан СИБІРСЬКОГО ВЛАДИСЛАВА ОЛЕКСАНДРОВИЧА, 1992 р.н., та СИБІРСЬКУ ГАННУ ГЕННАДІІВНУ, 1990 р.н.", - йдеться у повідомленні.

"Путін у 2022 році зробив найбільшу дурість у своєму житті": Екс-розвідник розповів про страх диктатора (відео)

середа, 1 лютий 2023, 14:59

21 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін підписав свій смертний вирок як диктатор. Політично він уже мертвий. Таку думку в інтерв'ю УНІАН висловив колишній співробітник КДБ і російської розвідки Сергій Жирнов, зазначивши, що Путіну варто було п...

"Залізли в кишені захисників": Зеленського закликали повернути військовослужбовцям скасовані премії - петиція

середа, 1 лютий 2023, 14:52

З'явилася нова петиція із закликом повернути військовослужбовцям скасовані премії. Українці просять Володимира Зеленського переглянути рішення щодо зарплат захисників, яким "влізли в кишені", передають Патріоти України. Автором електронного звернення 3...