Відмовилися голосувати на псевдореферендумі: Окупанти у Каховці викрали подружжя (фото)

За відмову проголосувати на псевдореферендумі російські військові викрали подружжя — Владислава та Ганну Сибірських. Про їхнє місце перебування наразі невідомо. Про це повідомляє Каховська міська територіальна громада у Facebook, передають Патріоти України.

Зазначається, що 25 вересня зі свого будинку подружжя забрали озброєні військові РФ в присутності жінок, які носили урни для голосування та списки.

"Ніхто ніколи не сумнівався щодо брехливих обіцянок окупантів стосовно вільного волевиявлення наших громадян на цьому псевдореферендумі. 25 вересня, за відмову проголосувати, зі свого будинку озброєними військовими рф в присутності жінок, які носили урни для голосування та списки, було забрано подружжя каховчан СИБІРСЬКОГО ВЛАДИСЛАВА ОЛЕКСАНДРОВИЧА, 1992 р.н., та СИБІРСЬКУ ГАННУ ГЕННАДІІВНУ, 1990 р.н.", - йдеться у повідомленні.

"Побачимо більш суттєві результати": Експерт пояснив, яка зброя допомагає ЗСУ помножити плани ворога на нуль

вівторок, 3 жовтень 2023, 17:44

Український військово-промисловий комплекс виробляє зброю вітчизняного виробництва, здатну знищувати об'єкти на території держави-терориста. За допомогою БПЛА та безекіпажних надводних човнів українські війська можуть помножити плани ворога на нуль, пе...

24-річна дочка Кадирова стане віцепрем'єркою Чечні. Їй також присвоїли звання "народної артистки"

вівторок, 3 жовтень 2023, 17:35

24-річна дочка кремлівської маріонетки в Чечні Рамзана Кадирова Айшат Кадирова стане віцепрем'єркою із соціальних питань. Про це сам Кадиров повідомив у Telegram-каналі, передають Патріоти України. Кандидатуру Кадирової висунув голова парламенту Чечні ...