"Відмиватися Зеленському буде дуже важко": Антоненко розповів, що думає про роль президента у своєму тривалому перебуванні в СІЗО

Учасник російсько-української війни, музикант Андрій Антоненко, який 504 дні просидів у слідчому ізоляторі, має що сказати президенту Володимиру Зеленському. Про це він розповів в інтерв'ю блогеру Сергію Іванову, передають Патріоти України.

На пропозицію ведучого щось сказати Зеленському при зустрічі, Антоненко відповів:

"От коли зустрінусь, тоді скажу. Є що сказати, але хай це буде між нами.

Я просто не хочу, щоб цим потім спекулювати. Затягнули президента на той злощасний брифінг і тепер йому відмиватися від цього дуже важко. Фактично неможливо. Я при зустрічі краще, тет-а-тет. Ці запитання не для сторонніх вух. Це між нами".

Антоненко назвав ізолятор тимчасового тримання "моральною катівнею". "Камера - це приміщення на три кроки вперед і на два кроки в сторону. Нари вужчі за звичайне ліжко, менше метра мабуть. Стоїть кушетка, як в старих медкабінетах. За два тижні починає вилітати хребет і шия.

Вікна не відкриваються, замазані. Ти не бачиш, що знаходиться на вулиці. Падає зір. Освітлення не денне, як у потягах, коли вмикають нічники", - розповів музикант. Тому одягнув окуляри.

"Від того, що там всі курять, по стінах крапельки нікотину коричневі. Воно ж нікуди не йде. Витяжку не чистили мабуть років п'ятдесят.

Люди стають там жовтого кольору через те, що на них нікотин. Душ - раз на тиждень. Ти нічого не знаєш, тобі нічого не говорять. Просто приходять, ставлять по факту. Лікаря нема ніякого взагалі. Можна викликати швидку, але якщо менти намагаються якось тиснути, вони не викликають тобі швидкої.

В один момент мені заборонили користуватися теплими речами і засобами гігієни. Тому що їм так захотілось. Чекав півтора місяці зубного лікаря, коли у мене почали випадати зуби і боліти. Просто ніхто не реагував", - сказав Антоненко.

Пів тонни спирту та бензину на 9 млн грн: Верховну Раду готують до початку роботи після канікул

вівторок, 3 серпень 2021, 7:30

Управління справами Апарату Верховної Ради щосили готується до повернення народних обранців в стіни парламенту. Поки народні обранці набираються сил у відпустці, Управління справами Апарату Верховної Ради щосили готується до їхнього повернення в стіни ...

У США пророкують людству неконтрольовану ядерну війну

вівторок, 3 серпень 2021, 6:50

Зростаюча сьогодні ядерна гонка озброєнь між великими державами здатна перерости в ще більш масштабне суперництво. На сьогоднішній день немає настільки масштабної гонки озброєнь, яка була за часів холодної війни, проте новий виток ядерного суперництва...