"Відносини людини зі смертю - дуже цікава тема": Скандальна нардепка заявила, що підготувала законопроєкт про евтаназію (відео)

Скандальна народна депутатка від "Слуги народу" Галина Третьякова сказала, що підготувала проєкт закону про евтаназію, але поки його не вносить на розгляд у парламент. За її словами, тему евтаназії активно обговорюють у Європі. Про це політикиня розповіла під час спілкування з представниками ЗМІ в кулуарах Верховної Ради, передають Патріоти України.

Третьякова вважає, що "відносини людини зі смертю – дуже цікава тема". "У мене є законопроєкт, який я не вношу. Він стосується евтаназії. У нас Ліза Богуцька (нардепка від СН. – Ред.) займається цією тематикою зокрема", – говорила нардепка. Третьякова розповідала, що кожна людина на планеті стикається зі смертю і реагує на її по-своєму. Особисто для себе політикиня не хоче, щоб її після смерті оплакували. "Я, наприклад, не хочу, щоб мої близькі плакали, коли я піду з життя", – сказала вона.

Пояснимо, що тему смерті Третьякова зачепила, відповідаючи на скандал із висловлюванням про смерть нардепа Антона Полякова. Раніше вона говорила, що смерть Полякова – "це добре", називаючи померлого політика "ворогом". Евтаназія – припинення життя людини у швидкий та безболісній спосіб. Її застосовують для людей, котрі мають невиліковне захворювання й більше не хочуть терпіти біль.

Джерело: Обозреватель

Чотирьох вже затримала СБУ: Консул Росії у Харкові вербував агентів для ФСБ (фото)

вівторок, 28 березень 2023, 13:00

Служба безпеки України знешкодила групу агентів ФСБ у Харківській і Донецькій областях із восьми місцевих мешканців. Агенти передавали окупантам інформацію про Збройні сили України, один із них прикривався документами помічника нардепа і журналіста, ін...

Виставляв українців злочинцями, нацистами та вандалами: У Львові затримали колишнього військового-пенсіонера (фото)

вівторок, 28 березень 2023, 12:53

За даними спецслужби, агітатор публікував дописи на підтримку Путіна, війська загарбників та Росії загалом. Щодо України чоловік дотримувався протилежних поглядів, виставляючи українців злочинцями та вандалами, нацистами, фашистами тощо. "При цьому, з-...