"Відновлення неможливе": Окупанти фактично знищили енергетичний об'єкт у Луцьку, - мер

Російські окупанти фактично знищили об'єкт енергетики у Луцьку. Його відновлення зараз неможливе. Про це повідомив міський голова Ігор Поліщук у Telegram, передають Патріоти України.

"Пошкодження об'єкта енергетики, по якому було здійснено влучання, критичні. Фактично він знищений. Зараз його відновлення неможливе", – написав він. За попередньою інформацією, влучили три ракети Х-101.

От і все? У США несподівано звільняють генерала, який координував підтримку України

середа, 24 червень 2026, 9:57

Пентагон достроково усуває з посади генерала Крістофера Донаг’ю, який очолював американські сухопутні війська в Європі та Африці та був одним із перших високопоставлених офіцерів США, залучених до координації допомоги Україні після початку повномасштаб...