
Російські окупанти фактично знищили об'єкт енергетики у Луцьку. Його відновлення зараз неможливе. Про це повідомив міський голова Ігор Поліщук у Telegram, передають Патріоти України.
"Пошкодження об'єкта енергетики, по якому було здійснено влучання, критичні. Фактично він знищений. Зараз його відновлення неможливе", – написав він. За попередньою інформацією, влучили три ракети Х-101.
До Державна дума РФ внесено законопроєкт, який пропонує повернути в Росії смертну кару, зокрема для осіб, засуджених за корупційні злочини, передають Патріоти України. Ініціатива передбачає розширення застосування найвищої міри покарання, яка в Росії ф...
Росія повністю заборонила ввезення рибної продукції з Вірменії. Відповідне рішення ухвалив Россільгоспнагляд, пояснивши його виявленими порушеннями у двох вірменських підприємств, передають Патріоти України. Як повідомляється, під заборону потрапили ос...