
Російські окупанти фактично знищили об'єкт енергетики у Луцьку. Його відновлення зараз неможливе. Про це повідомив міський голова Ігор Поліщук у Telegram, передають Патріоти України.
"Пошкодження об'єкта енергетики, по якому було здійснено влучання, критичні. Фактично він знищений. Зараз його відновлення неможливе", – написав він. За попередньою інформацією, влучили три ракети Х-101.
Підрозділ заслужив високий авторитет у війську завдяки успішному виконанню бойових завдань та дбайливому ставленню до особового складу. Бригада «Рарог» уже прийняла близько сотні військовослужбовців, які повертаються на службу після СЗЧ за спрощеною пр...
Україна розробляє нову систему для морських безпілотників, яка дозволить не знищувати, а затримувати та конфіскувати підсанкційні судна в Чорному морі. Про це заявив командир підрозділу ГУР МО з позивним "Дев'ятий" в інтерв'ю Business Insider, передают...