Відновленню не підлягає: У Петербурзі знищено локомотив, що забезпечував логістику окупантів (відео)

У російському Санкт-Петербурзі днями було знищено локомотив 3M62У. Він забезпечував логістику російської окупаційної армії. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу Головного управляння розвідки України.

За даними ГУР, російський локомотив було знищено ще 18 січня 2025 року у трамвайному депо "Руч'ї" міста Санкт-Петербург. Цей локомотив росіяни використовували для логістичного забезпечення своєї армії.

За попередніми даними, вогонь знищив усю систему управління. "Локомотив, який тягав залізницею російську зброю, боєприпаси та військову техніку, відновленню не підлягає", - повідомили в ГУР.


Антиукраїнська істерія в Польщі посилюється: Стало відомо, скільки поляків наразі

четвер, 25 червень 2026, 16:58

За результатами опитування інститутом IBRiS на замовлення Radio ZET, 59,7% поляків не підтримують вступ України до Європейського Союзу. Водночас 35,4% респондентів висловилися за членство України в блоці, найвищий рівень підтримки зафіксували серед виб...

Проєкт згортають: Німеччина відмовляється від будівництва найбільшого бойового фрегата

четвер, 25 червень 2026, 16:28

Міністерство оборони Німеччини, ймовірно, відмовляється від проєкту створення найбільшого бойового корабля для Військово-морських сил країни — фрегата класу F126, передають Патріоти України. Як повідомляє Der Spiegel, проєкт зіткнувся з численними затр...