"Відновимо історичну справедливість": Бєлгородом ширяться листівки із закликом повернути регіон до складу України (фото)

У російському місті Бєлгород, розташованому неподалік кордону з Україною, активно поширюють листівки із закликом повернути регіон до Харківської області. Про це повідомляється у Telegram-каналі "Оперативний ЗСУ", передають Патріоти України.

Відомо, що поширенням листівок займаються "партизанські війська" так званого легіону "Свобода Росії". Вони закликають відновити історичну справедливість та "повернути Бєлгород у лоно Харківської області". Легіон "Свобода Росії" вже почав свою роботу – пишуть у листівках.

Треба знищити Керченський міст і Чорноморський флот: Експерт назвав умови, за яких Україна звільнить Крим

понеділок, 6 лютий 2023, 8:41

За умови надання далекобійної зброї, українська армія матиме усі необхідні передумови для звільнення окупованого Росією Криму. Перш за все, необхідно знищити Керченський (Кримський) міст та Чорноморський флот країни-окупанта. Таку думку виданню Оbozrev...

"80-90% втрат ворога": Військовий експерт пояснив, яка зброя потрібна ЗСУ насамперед

понеділок, 6 лютий 2023, 8:27

Українська армія зараз перш за все потребує артилерії і боєприпасах. Оскільки війська окупантів несуть 80-90% втрат саме від артилерійських ударів. Про це заявив в інтерв'ю Дмитру Гордону відомий військовий експерт Роман Світан, передають Патріоти Укр...