Відома терористична організація зізналася у підпалах лісів у Туреччині

Організація "Діти вогню", визнана в Туреччині терористичною, нібито взяла на себе відповідальність за підпали лісів. Боротьба з цими пожежами в країні триває з 28 липня. Про те, що організація підтвердила свою причетність до масштабної НП, повідомила місцева газета Yeni Şafak, передають Патріоти України.

Однак офіційні особи цю інформацію не прокоментували. Видання зазначає, що прихильники "Дітей вогню" також мають зв'язки з Робочою партією Курдистану, яку в країні визнали екстремістською.

У заяві організації підкреслюється, що її прихильники пішли на підпал лісових масивів через нерозуміння з боку уряду.

Там вказали, мовляв, "турецький режим не розуміє жодної іншої мови, тому час поставити його на коліна вогнем".

Скриншот

Зауважимо: 31 липня ліси почали горіти в районі Бодрума. Тоді влада країни можливою причиною займань назвала підпали. Регіони, які постраждали від стихії, оголосили зонами лиха. Йдеться про провінції Анталія, Мугла, Мерсін, Адана і Османіє.

Хіти тижня. "Ермак полностью разрушил оплот сопротивления газовому гиганту РФ. "Нафтогаза" больше нет", - блогер

п’ятниця, 17 вересень 2021, 3:00

"Вчера три независимых члена Наблюдательного Совета Нафтогаза подали в отставку. Я хочу детально объяснить почему это произошло, ПОЧЕМУ ИМЕННО СЕЙЧАС, и чем нам всем это грозит. Это очень важно. Поверьте мне, ЭТО КОСНЕТСЯ КАЖДОГО ИЗ ВАС. Поехали", - пи...

Babcock International показала модель британського ракетного катеру для України

четвер, 16 вересень 2021, 23:35

Опубліковано фотографії моделі британського ракетного катера, ймовірно, для Військово-морських сил України, повідомляють Патріоти України з посиланням на кореспондента видання ShephardNews. Проєкт ракетного катера презентовано компанією Babcock Interna...